Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Sunshine Babe!

2015-09-17

manikiuras

Ar Jums būna, kad įsimylite kokį nors vieną nagų laką. Nusilakuojate, o kai apsitrina, persilakuojate tuo pačiu?

Man taip atsitiko su ANNY derinuku. Labai švelnia, tarsi saulėlydis :), spalva sunshine babe ir matiniu viršutiniu sluoksniu.

Nemeluosiu, abu lakus gavau dovanų, o atspalvis tikriausiai buvo parinktas atsitiktinai (mačiau, kad kitos bloggerės gavo kitokius lakus). Bet kaip aš džiaugiuos, kad man papuolė būtent šis derinukas! Iš pradžių pagalvojau, kad labai jau vasariškas, bet who cares, aš jaučiuos labai smagiai. Man patinka neryški, ‘nerėkianti’ spalva. Prie visko tinka.

Matinį viršutinį sluoksnį bandžiau ir su kitais lakais. Veikia super. Jei norit sutaupyt pinigėlių ir susikurti matinį efektą, nebėda. Į permatomą nagų laką įmaišykite šiek tiek bulvių krakmolo. Bus puikus naminis viršutinis sluoksnis. O jei tingit terliotis, tai žinokit, kad ANNY veikia puikiai, labai greitai išdžiūsta.

Toks manikiūras, lakuojant dviem sluoksniais spalvoto lako ir vienu top coat’o, laikosi gana ilgai. Aš persilakuoju maždaug kas keturias dienas. Ir taip, man tai jau yra retai. Tada jau ir odeles reikia pasitvarkyti, ir pačius nagus dilde paformuoti.

Lakas kainuoja apie 10eur. Galite įsigyti čia.

manikiuras

P.S. Apie aliejuką, kurį taip pat matote nuotraukoje, net nekalbėsiu, nes jis yra nei geras, nei blogas… Toks šiaip sau.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus