Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Wishlist: plaukų priežiūra

2015-09-21

plaukuprieziura

Paskutiniu metu visai apleidau savo plaukus. Pastebėjau, kad jau kurį laiką naudoju pirmas, po ranka pasitaikančias, priemones. Visada šampūną ir plaukų kaukę galiukams. Daugiau nieko. Atėjo laikas susiimti. Artėja įsielektrinusių plaukų sezonas. :)

Kol naudoju seniau įsigytus plaukų priežiūros produktus, sudariau ir sąrašiuką, ką noriu nusipirkti artimiausioje ateityje.

  1. Kerastase Cristal list serijos gaminių. Jie yra be silikono, todėl bus puikus laikinas pasikeitimas po visų priemonių, kuriose jo yra. Pradėsiu nuo giliai valančio šampūno, o tada kibsiu į Cristal list. Noriu tiesiog paprasto bazinio šampūno, todėl ir pasirinkau liniją normaliems plaukams. Savo sausesnius galiukus padrėkinsiu kitomis priemonėmis.

  2. Miss Dior… Net nežinau ar galima priskiti prie plaukų priežiūros, juk tai kvepalai plaukams. Dievinu, kai mano plaukai skaniai kvepia, tačiau įprasto parfumuoto vandens purkšti ant jų nenoriu, juk baisiausiai sausina. Šiaip ar taip, tai gana brangus pirkinys. Gal reikės paprašyti Kalėdų Senio…

  3. Schwarzkopf serumas, kuris skatina plaukų augimą. Mano plaukai auga greitai, bet maža pagalba nepamaišys.

  4. Plaukų kaukė Silicon Mix!!! Kai jau pabaigsiu su Kerastase priemonėm, ateis laikas ir silikonui :)). Sakykit apie jį ką norit, bet šią kaukę turėjau ne kartą ir ji, tikriausiai, buvo pati šauniausia iš mano bandytų. Didelis indas kainuoja apie aštuonis eurus, užtenka ilgam. Kad jau pati savo kailiu (hahah, tiesiogine prasme) išmėginau, galiu pasakyti, kad po kelių mėnesių mano plaukai neištrupėjo, nenušiūro ir neprarado blizgesio. O kol naudojau šią kaukę, jie buvo ypatingai žvilgantys ir švelnučiai, lengvai šukavosi. Gaila, kad ne taip jau ir paprastą šį produktą įsigyti. Reiktų paieškot Amazon, arba ebay.

  5. Apie Macadamia priemones daug pasakot nereikia, viską pačios žinot. Jie turi, puikiai mano plaukams tinkantį, aliejuką. Kiek produktų bandžiau, visi tiko, buvo labai skalsūs. Patikimas variantas visada gerai.

  6. Big Sexy Hair storinančios plaukų putos. Kai noriu atrodyti ypatingai kruopščios (ar kaip čia išsireikšti) išvaizdos, visada renkuosi plaukų putas, kurios plaukus pakelia nuo šaknų. Visai kitas vaizdas, kai juos suformuoju su tokiomis putomis. Kasdien tuo užsiimti nemėgstu, nelabai ir turiu kada, tačiau retkarčiais norisi atrodyti ypatingai. Turiu šios firmos plaukų balzamą, puikiai atlieka savo funkciją ir skaniai kvepia, todėl ir iš putų tikiuosi kažko panašaus.

  7. Plaukų tiesintuvas iš ghd. Mano svajonė. Turiu tokį seną, pigų tiesintuvą, kuris savo darbą atlieka visai neblogai, tai kažkaip nekyla rankos, dar veikiantį, išmesti. Bet labai norėčiau rimto reikalo, ghd plaukų formavimo priemones renkasi net geriausi specialistai, todėl dėl firmos neturiu abejonių.

  8. Big Sexy Hair purškalas, kuris pakelia plaukus nuo šaknų. Mano senasis jau baiginėjas (tik kitos firmos), bet jį gana sunku įsigyti, tai pabandysiu šį. Galima nusipirkti ir mažyti buteliuką, tai per daug neprarasiu, jei ir nesuveiks, nors tokie dalykėliai paprastai man visai pasiteisina. Išsidžiovinus plaukus, aš tikrai matau skirtumą.

Gal, iš mano minėtų priemonių, kažką bandėte? Ar patiko? Ką planuojate įsigyti pačios? :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus