Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Scincode duetas

2015-10-01

scincode

Šiokia tokia duoklė tiems, kas mano tinklaraštį pamėgo dėl kosmetikos apžvalgų. Tokių įrašų sumažėjo, nes nusprendžiau negaišti savo ir Jūsų laiko su priemonėmis, kurios (mano nuomone) nevertos tokio didelio dėmesio. :)

Su šiuo post’u apie scincode priemones aš žiauriai vėluoju, nes vakar Kosmadoje buvo paskutinė akcijos diena, kai perkant jų, galėjote gauti dovanų šalikėlį. Labai atsiprašau, kad tokio pasiūlymo nepasekiau ir neparašiau anksčiau. Mano objektyvesnė nuomonė kainavo nemažai laiko.

Aš gavau pamėginti veido serumą Exclusive Cellular Power Concentrate ir drėkinamąjį kremą 24h De-Stress Comfort Balm, abu juos galite įsigyti fizinėje Kosmada parduotuvėje, arba atsidarę mano duotas nuorodas.

Serumas, kaip sako aprašymas, turėtų skatinti odos ląstelių atsinaujinimą, kolageno gamybą, ir saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Sakyčiau, kad man, kaip jau antra koja įžengusiai į trečią dešimtį, šis serumas pataiko į poreikių dešimtuką. Nors produktas nėra pats pigiausias, tačiau super skalsus. Veidui ir kaklui užtenka vos kelių lašelių. Aš iškart jaučiu momentinį odos stangrumo pojūtį. Nusivalau makiažą, veidą nuplaunu prausikliu, tada išsitepu šiuo serumu. Po kelių minučių pasitepu akių srities kremu, savo įprastu veido kremu ir…

Labiausiai išsausėjusias veido vietas (lūpų ir nosies kampučius) patepu scincode drėkinamuoju daugiafunkciniu kremuku. Pamenat, kažkiek kalbėjom apie Elizabeth Arden Eight Hour Cream? Kaip suprantu, tai abu produktai siekia to pačio rezultato. Gavusi vieną iš scincode, Elizabeth Arden pirkinį atidėjau. Vis tik smalsu bus ir jį pamėginti, o tada abu palyginti… nors ir dabartiniu kremu esu visiškai patenkinta.

Tokia veido priežiūros rutina man patinka. Jaučiuosi, na net nežinau, tokia prisižiūrinti, ar kaip čia išsireikšti :)). Kažkokių gilių raukšlių, kurios galėjo sumažėti, kol naudoju produktus, aš dar neturiu. Stebuklingo odos pokyčio nepastebėjau, tačiau mano įspūdis toks, kad priemonės kokybiškos, visiškai neerzina odos, drėkina. Yra bekvapės. Ir ne tos bekvapės, kurios man visada smirdi pasenusia kosmetika, žinot apie ką kalbu? Patikrintas variantas, prie kurio galėsiu sugrįžti, jei kartais ateities eksperimentai su odos priemonėm nuviltų.

Jei ieškot kažko panašaus, siūlau pasižvalgyti čia. Aš dar norėčiau išmeginti šios firmos paakių gelį, bet dabar pas mane atkeliauja nauja priemonė paakiams, tai teks palaukti. :)

scincode

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus