Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Matinės lūpos su Pupa

2015-10-09

pupa

Labas!

Ar esate girdėję apie skystus matinius Pupa lūpu dažus? Aš matinėms lūpoms kažkaip visada rinkausi MAC lūpdažius, lyg ir patikrintą variantą :), o kai į rankas papuolė Pupa, žiūrėjau į šį dalykėlį su įtarimu. Paskutiniu metu apskritai išgyvenau, jei tik taip galima pasakyti - blizgančių lūpų fazę, tai prie matinio lūpdažio ‘prisikasti’, šį rudenį, užtruko nemažai laiko.

Išbandžiau spalvą, kuri pažymėta 013 numeriuku. Natūralią, sakyčiau net į rudumą. Jei gerai prisimenu, parduotuvėse galite surasti virš dešimties skirtingų atspalvių.

Produktas ant lūpų malonus. Sausina, tačiau, jei palyginsim su kitais matiniais lūpų dažais - nežymiai. Iš savo patirties pasakysiu, kad geram rezultatui išgauti, reikia iš širdies nušveistų lūpų, antraip lūpdažis išryškins visas atplaišėles. Aš tam reikalui naudoju paprastą dantų šepetuką, dar niekada nenuvylė :). Vėliau būtinai patepu lūpas drėkinamuoju balzamu ir kelias minutes palaukiu.

Mano spalva vis tik ryškoka, lengva nelygiai pasidažyti, tai gražiausiai atrodo, jei prieš tai lūpas apvedu kontūro pieštuku.

Jei per dieną nieko negeriu ir nevalgau, puikiai išsilaiko kokias 6-7 valandas. Vieną kartą grįžau namo po sunkios dienos ir pati nustebau kaip puikiai atrodo mano lūpos. O jei visą laiką gurkšnoju kavą, po kelių valandų viską reikia nusivalyti ir persidažyti lūpas dar kartą, ant viršaus patepti neužtenka, čia ne koks permatomas blizgis. Pliusas tas, kad patrynus su vandeniu, jis visai gerai nusivalo. Kituose lūpų dažuose mane užknisa, kad pigmentai taip įsigeria, jog ir kitą rytą atsibundu su lengvai nuspalvintomis lūpomis.

Žodžiu, produktas LUX, pripratau ir naudoju tikrai dažnai. Mielai įsigyčiau ir kitų atspalvių. Nemeluosiu sakydama, kad sulaukiau nemažai komplimentų su klausimais kuo pasidažiau lūpas.

Kaip suprantu, galima įsigyti Kosmadoje ir Kristianoje. E-kosmadoje dabar neradau konkrečios nuorodos, tačiau tikiuosi, kad fizinėse parduotuvėse dar yra.

pupa

pupa

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus