Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

OPI, theBalm ir... kainų šokas

2015-10-14

topbeauty

Labas! Pirmiausia, atsiprašau, kad jau kurį laiką, su savo įrašais, esu retas svečias Jūsų ekranuose. Nesveikai užimtas metas. Kažkaip, kai iki Kalėdų lieka vos keli mėnesiai, nuolat užpuola darbai. O dalykėlių, apie kuriuos noriu papliurpti, visai nemažai.

Praėjusią… Palaukit, ne. Prieš kelias savaites ! , buvau ištikta nemažo šoko. Žodžiu, aš visai mėgstu OPI nagų lakus. Ilgai išlieka, buteliuky netirštėja, platus spalvų pasirinkimas ir t.t. Anksčiau visada juos pirkdavau Vokietijoje, Douglas parduotuvėse. Ir už vieną buteliuką mokėdavau po 16eur. Aš, durnelė, galvojau, kad visur kainos maždaug tokios pačios. Neseniai užeinu į topbeauty.lt, žiūriu, kad visi OPI lakai kainuoja po 8eur. Tai juk čia dvigubai pigiau!!! Įmetu ir Douglas nuorodą štai čia, kad pačios įsitikintumėt. Gal tik vokiškam puslapy lengviau gaudytis kuris nagų lakas, kuriai kolekcijai priklauso, kelintų ji metų… Bet dvigubai už tai mokėti yra nesąmonė. Aš iš topbeauty.lt išsirinkau Isn’t It Romantic?, labai lengva, natūrali spalva, silpna pigmentacija. Toks lakas, kurį galima naudoti kasdien, prie visko tinka, nusilakuoji ir gali savaitę būti rami. Foto, kaip atrodo ant nagučių, įmečiau apačioje.

topbeauty

Su theBalm highlighter’iu ir vokų šešėliais (2in1) yra panašiai. Labai norėjau įsigyti Mary-Lou Manizer. Nusižiūrėjau asos puslapy, nes dažnai ten perku drabužius, tai įmetu į krepšelį ir vieną kitą kosmetikos daikčiuką. Gaila, bet vos spėjau apsidairyti - visas Meres išpirko! Na ok, tada apsistojau ties Cindy-Lou Manizer, tas pats produktas, tik kitas atspalvis. Asos, va čia jis kainuoja beveik 26 eurus. Toje pačioje topbeauty.lt kaina daug mažesnė - 20,50€. Jau kitą dieną ši pudra buvo mano rankose.

Tai va, ka apie ją galiu pasakyti. Nerealiai miela (ir kokybiška) pakuotė. Patogus didelis veidrodėlis. Produktas beveik nebyra pro šalį, labai šauni pigmentacija, blizgučiai gražiai gaudo šviesą. Nu būtų PERFECT, jei ne atspalvis. Gal nuotrauka vaizdo taip gerai neperteikia, bet man jis šiek tiek per rožinis. Mane labiau traukia šampaninė spalva, šiek tiek į gelsvumą. Žinau, kad Mary-Lou Manizer dar tikrai pas mane atkeliaus ir bus tobulas (noriu noriu noriu), o šį, Cindy, naudosiu kaip vokų šešėlius, gal dar šiek tiek skruostams parausvinti. Bet tikrai ne skruostikauliams, ar antakiams išryškinti.

Tiesa, su šia skaistumo ir blizgesio suteikiančia pudra yra toks dalykas. Jos masiškai perkamos VISAME PASAULYJE. Norint įsigyti, reikia gerai pasiknaisioti internete, bet topbeauty.lt konsultantė mane patikino, kad pas juos bus po kelių savaičių. Sakė, jie patys laukia nesulaukia.

topbeauty

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus