Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kosmetika mamai ir vaikui

2015-10-15

Le Couvent Des Minimes

Pamenat, pasakojau, kad išbandžiau man prieš tai negirdėtą kosmetiką, panašią į L’Occitane - Le Couvent Des Minimes? Jei neprisimenat, tai nuoroda čia.

Tai va, viena šios kosmetikos serija, ‘The LOVING CARE’, mane rimtai papirko. Suradau kelis minusiukus, bet visus juos nustelbia dideli pliusai.

Pirmas dalykas - tapau priklausoma nuo jos nerealaus kvapo! Kiekvieną kartą, kai tik užuodžiu, imu aikčioti, vaidinti, kad alpstu ir t.t. :) Kas tą aromatą sudaro, niekaip negaliu ‘išrišti’. Sudėtyje yra medetkų, dedešvų ekstrakto, taukmedžio sviesto… Bet man primena tiesiog švarius skalbinius! Kvapas stiprus, todėl ką nors galėtų suerzinti. Bet tik ne mane. O kaip jau supratot iš įrašo pavadinimo, kosmetika tinka ir mamai, ir vaikui. Dar kitaip sakant - visai šeimai.

Visų anksčiausiai aš išmėginau kūno losjoną, kuris skirtas labai sausai odai. Sudėtyje galima rasti Galeno vaško, medetkų ir svilarožių ekstrakto. Losjonas atrodo riebokas, nėra super skalsus, tačiau greitai susigeria į odą. Pats geriausias dalykas iš visų - jausmas pasitepus. Atrodo, kad oda labai sveika ir išpuoselėta. Aš ateityje save taip ir įsivaizduoju vyresnę, turinčią vaikų, o spintelėje ‘visiems gyvenimo atvejams’ laikančią didelį buteliuką šio losjono, kuris puikiai atlieka jam paskirtą darbą. Kaina nėra pati draugiškiausia (čia), tačiau geri dalykai gerai ir kainuoja, ką čia daugiau pasakyti…

Le Couvent Des Minimes

Dar labai noriu papasakoti apie micelinį vandenį. Tikriausiai žinot, kad jų esu išbandžiusi nemažai. Jei reikėtų išvardinti geriausius paeiliui, sakyčiau: bioderma, garnier, rasa. Tai kodel sąraše nėra Le Couvent Des Minimes? :) Pasakysiu tiesiai šviesiai - aš jo, kaip micelinio, nenaudoju (makiažą daug geriau nuvalo maniškis iš Garnier), tačiau į rytinę veido priežiūros rutiną šis produktas puikiai įsirašė kaip veido tonikas. Praktiškai neįsivaizduoju, kad ant veido tepčiau kremo, jei prieš tai nepanaudojau šio vandens. Tai pirmas dalykas, kurį ryte padarau. Tada jaučiuosi tokia gaivi, švari… kvepianti! Buteliukas didelis, manau, kad užteks bent iki pavasario.
Maniau, kad dozatorius bus labai patogus dalykas, bet kaip tik galima lengvai ‘apsišaudyti’ pro šalį :)).

Apibendrinus, makiažui valyti nepatarčiau pirkti, tačiau rytais veido odai atgaivinti, paruošti veiduką kremui - puikus variantas.

Nusipirkti galite čia.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus