Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Ką naudoju plaukams

2015-10-16

plaukuprieziura

Sveikos,

labai dažnai sulaukiu klausimų apie tai, kaip prižiūriu savo plaukus. Mano plaukų priežiūros rutina dažnai keičiasi. Kiekvienam sezonui pasirenku skirtingus produktus. Šiandien papasakosiu apie tai, kas man patinka šiuo metu. Jaučiu, kad atradau tris produktus, kurių iki žiemos tikrai nekeisiu, nes esu visiškai patenkinta jų (naudojant kartu) duodamais rezultatais.

Iš pradžių plaukus iššukuoju, sudrėkinu ir išplaunu galvą šampūnu GOSH Professional DE:FRIZZ SENSATION, kuris skirtas visiems plaukų tipams. Vadinasi, tiks ir Jums! Esmė ta, kad kažkokio stebuklo iš jo nereikia tikėtis. Tai tiesiog paprastas bazinis, sakyčiau, patikimas variantas, kad plaukai paprasčiausiai atrodytų švarūs. Tokie šampūnai man patinka, nes puikiai veikia kitų produktų kompanijoje. Pastarasis, iš Gosh, turėtų gelbėti nuo plaukų elektrinimosi, tačiau man neveikia. Per daug nematau bėdos, nes žiemą, jei plaukai ima pūstis, šiek tiek juos perbraukiu, dar drėgnomis nuo kremo, rankomis (patikėkit, padeda). Tiesa, šis šampūnas nerealiai kvepia! Nusipirkti galite Kosmadoje, kainuoja apie 19 eurų, tačiau viduje net 500ml, tai užtenka ilgam.

Vėliau plaukus nusausinu rankšluosčiu, o delnus patepu BIOVAX plaukų eliksyru ir paskirstau po plaukų galus (maždaug nuo pačių galiukų iki pečių ilgio). Eliksyras su arganų, makadamijų ir kokoso aliejais. Kas man patinka - greitai susigeria ir apsaugo plaukus nuo karščio. Tai man aktualu, nes visada plaukus džiovinu karšto oro srove.

Tada lieka plaukus tik papurkšti Matrix Oil Wonders plaukų aliejuku, kuris spartina džiovinimą. Apipurškiu, pirštais paskirstau per visą ilgį, o tada džiovinu! Plaukai palieka glotnūs, juos lengva iššukuoti. Jaučiuosi taip, lyg tikrai juos puoselėčiau. Pirmą kartą, kai pasipurškiau, nepastebėjau jokio efekto, o naudodama visą trijulę, kurią aprašiau, jaučiu ryškų skirtumą tarp to, kaip plaukai atrodė anksčiau ir dabar. Purškiklis tikrai padeda plaukams greičiau išdžiūti, tačiau jų nesausina. Aš pirkau Kauno Akropolio Eurokos. Bijau sumeluoti, atrodo, mokėjau apie 13 eurų.

Galutinis rezultatas - purūs ir neprigludę, tačiau švelnūs plaukai. Toks švaros ir lengvumo jausmas. Žodžiu, dabartinis mano Dream Team. Manau, kad žiemą savo rutiną pakeisiu. Esant minusei temperatūrai, turėsiu į komandą pakviesti ir kondicionierių, gal išbandysiu ir kažką naujo.

Prisiminkit, kad plaukų grožis prasideda rūpinimusi iš vidaus. Nepamirškite gerti daug tyro vandens, kad sugebėtumėte plauką sudrėkinti ne tik prie šaknų, bet ir iki galiukų. O apie mitybą, su valgiu gaunamus vitaminus, tikriausiai net nereikia pasakoti? :)

plaukuprieziura

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus