Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Comodynes grožio servetėlės

2015-10-26

comodynes

Sveikutės :)

Šiandien noriu trumpai papasakoti apie Comodynes servetėles ir veido kaukes. Su šia firma susidūriau neseniai, teko išbandyti tris jų produktus. Šveičiamąsias veido ir kūno servetėles, stangrinamąsias kaukes, micelines makiažo valymo servetėles.

Be šveičiamųjų servetėlių jau nenoriu gyventi. Kai pabandžiau, buvo kažkas tokio VAU. Nežinau net nuo ko pradėti. Iš pažiūros, tai yra paprastos drėgnos servetėlės, tačiau pridėjus prie veido ir patrynus, tampa gana šiurkščiu šveitikliu. Manau, kad jautriai odai net netiktų (nebent naudojant kūnui, ne veidui). Man patinka, kad nėra jokių atskirų grūdelių, kuriuos reikia nuplauti. Panaudoji, o tada servetėlę išmeti. Veido ir kaklo oda tampa švelni kaip šilkas, sudrėkinta kaip po kokios nors procedūros grožio salone. Bent jau mane, tai apima toks… labai geras gaivumo, atsinaujinimo jausmas. Nieko panašaus anksčiau nesu bandžiusi. Prieš tai labai mylėjau savo Dior veido šveitiklį, tačiau šias servetėles naudoti kur kas paprasčiau, o rezultatas, mano nuomone, daug geresnis. Pirksiu ir ateity.

Micelinės veido valymo servetėlės paliko neblogą įspūdį, gerai nuvalė akių makiažą, tačiau 20 vienetų servetėlių kainuoja 5€. Aš turiu du puikius micelinio vandens butelaičius (apie kuriuos pasakojau čia ir čia), juos naudosiu ir ateityje. Užtenka daug ilgesniam laikui. Tiesa, tokių servetėlių neatsisakyčiau, jei važiuočiau į kelionę. Patogi pakuotė, kuri neužima vietos, beveik nieko nesveria.

Kas liečia Comodynes veido kaukes, kurias išmėginau, tai negaliu pasakyti nieko blogo. Garbės žodis, veidukas pasilieka tikrai švelnutis ir atsigavęs. Ar pirksiu ateityje? Nežinau. Manau, kad mėginsiu kažką kito. Prieš tai esu mėginusi lakštines veido kaukes iš biocell, tai paliko lygiai tokį patį įspūdį. Patiko, bet taip stipriai nesužavėjo, kad negalėčiau be jų gyventi.

Tikiuosi, kad radote šiame įraše ką nors naudingo. Stengiuosi paminėti viską, kas aktualu, jei kažko nepasakiau, būtinai klauskit. :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus