Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Royal Berries?

2015-10-27

royalberries

Labas vakaras :)

Šį kartą noriu pasidalinti savo nedideliu atradimu - GZEL for Natura Siberica Royal Berries plaukų priežiūros priemonėmis. Aš radau šampūną ir plaukų kaukę. Norėjau kondicionieriaus, bet parduotuvėje nebuvo, tai gal ir apskritai tokio dalyko nėra… Žodžiu, kad viskas būtų aišku, pasakysiu, kad tai nėra kažkoks stebuklas, bet ir ne karvę kainuoja. Manau, kad pagal savo kainą (bendrai už abu sumokėjau apie 8eur), labai geri dalykėliai.

Prisipažinsiu, kad akį patraukė gražios folkloriškos, su auksinėmis detalėmis, pakuotės. Pirma mintis kilo, kad reikės padovanoti draugėms Kalėdoms, tačiau pirmiausia juk reikia išmėginti pačiai. :)

Tos karališkos uogos, kaip rašo, yra arktinės spanguolės, šaltalankiai ir dar kažkokios tekšnės (sorry, pirmą kartą girdžiu tokias). Ant pakuotės, tai ojojoi koks gražus aprašymas. Sako, stiprina plaukų šaknis, atkuria struktūrą, maitina, stimuliuoja augimą ir t.t. :) Skirta visų tipų plaukams. Aš kažkaip nelinkus visu tuo tikėti, tačiau mano minimalius lūkesčius šampūnas su kauke išpildė.

Tiek šampūną, tiek kaukę labai lengva paskirstyti po plaukus. Lengvai ir išsiskalauja. Priemonės plaukų neapsunkina, jie ne tik gražiai žvilga, bet ir išlieka purūs. Viskas. Aišku, naudoju dar neseniai, tačiau norėjau greičiau papasakoti, kad spėtumėte įsigyti, nes šie produktai yra limituotos kolekcijos, greitai jų parduotuvėse nebeliks.

Man, tai bus puiki pertrauka nuo įprastų gaminių, kuriuos naudoju, o per Kalėdas kažkas iš mano pažįstamų tikrai ras po eglute šias žavias pakuotes. Man jos atrodo taip žiemiškai!

Tiesa, pamiršau paminėti, kad produktai (man asmeniškai) kvepia kaip marcipanai. Jei nemėgstat migdolų, gal ir nepatiks…

Aš pirkau RIMI parduotuvėje. Manau, kad rastumėte visur, kur pardavinėja Natura Siberica gaminius.

royalberries

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus