Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

the Balm

2015-10-29

thebalm

Ta proga, kad mano kosmetinėje susikaupė visa krūvelė the Balm kosmetikos, noriu pasidalinti savo patirtimi, ją naudojant.

Garbės žodis, negaliu apie the Balm pasakyti nė vieno blogo žodžio. Pakuotės, nors ir skonio reikalas, atrodo labai žaismingai. Pavadinimai dar geresni! Kokybė niekada nenuvylė.

Aš turiu Sexy-Mama permotamą pudrą nuo blizgesio, kuria kasdien užtvirtinu savo makiažą. Negaliu pasakyti, kad ji nepakeičiama, nes gerų pudrų, net ir žemomis kainomis, parduotuvėse tikrai nemažas pasirinkimas, tačiau tikrai nesigailiu nusipirkusi šią. Kas ypač man patinka, tai jos pakuotė su magnetiniu uždarymu. Labai patogiu ir tvirtu, rankinėje niekada neatsidarys ir nesubyrės.

Mineraliniai šešėliai, atspalvis if you’re rich, i’m single, tepasi labai ryškiai, lengvai sklaidosi, ilgai nesubėga į raukšleles, nebyra nuo makiažo šepetėlio. Blizgūs, todėl labiau tinka vakarui. To indelio man užteks visam gyvenimui, naudoju kelis metus, o atrodo kaip ką tik pradaryti. Pagaminti iš tų pačių MICA mineralų, o kaina daug mažesnė, nei kokioj Micabella.

Apie Cindy-Lou Manizer highlighter’į jau kalbėjau va čia, o dabar jau turiu ir Cindy sesutę Mary-Lou Manizer. Mary man pasirodė kur kas labiau pigmentuota ir oh my - tobulas produktas. Blizgančių pudrų esu išbandžiusi tikrai nemažai, bet ši - pati geriausia, kokią turėjau. Per šiuos metus atradau du nepakeičiamus produktus. Vienas yra Estee Lauder Double Wear skysta pudra, kurios jau nesiruošiu į nieką keisti, o kitas - pastarasis highlighter’is. Kai tik pasibaigs, pirksiu vėl. Tinka ne tik skruostikauliams paryškinti, bet ir kaip vokų šešėliai. Žodžiu, čia jau mano spalva! Jei ieškot gero produkto ir neapsisprendžiat kokį pirkti, iš visos širdies rekomenduoju šį. Tikrai liksit patenkintos. Pažiūrėkit į nuotraukas apačioje.

Pigiausias man žinomas variantas, kur galima įsigyti originalios the Balm kosmetikos, yra topbeauty.lt.

thebalm

thebalm

thebalm

thebalm

thebalm

thebalm

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus