Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Sensilis Correctionist

2015-11-01

sensilis

Sveikutės :)

Ar turite savo mėgstamiausią, patį pačiausią paakių kremą? Aš ne. Jaučiu, kad esu amžinoj akių srities kremo paieškoje. Žinau kelis neblogus, tačiau tas vienintelis mano lentynoje dar nenugulė.

Labai daug vilčių teikė Sensilis Correctionist, jauninamasis paakių kremas. Prisiskaičiau, kad jis kovoja su pirmaisiais senėjimo požymiais, mažina mimikos raukšleles, paburkimą, ir šviesiną odą. Nu kaip tik man! Dabar jį naudoju visą mėnesį, todėl šiokią tokią nuomonę spėjau susidaryti asmeniškai.

Man patinka, kad jis nesukelia jokio lipnumo jausmo, greitai susigeria. Toks jausmas, kad paakius labai gerai sudrėkina. Ypač mėgstu naudoti ryte, prieš makiažą. Ar norėčiau antros pakuotės? Nežinau, tikriausiai, ne. Suprantu, kad kremas, tai ne burtų lazdelė, tačiau neprarandu vilties surasti produktą, kuris pakeistų mano odos priežiūros gyvenimą iš esmės. Dabar nepastebėjau (o gal dar reikia panaudoti ilgiau?), kad mano paakių oda būtų šviesesnė, ar tiesiog pagražėjusi. Minusų nesurandu, nes oda, juo pasitepus, jaučiasi tikrai labai maloniai, tačiau pliuso, kad išpildo visus surašytus pažadus, uždėti taip pat negaliu.

Jei ieškot neblogo kremo, kuris gerai drėkintų, tai pirkit! Kodėl ne. Galite įsigyti tiesioggrazi.lt, taip pat Euro vaistinėse. Kainuoja apie 35 eurus. O kalbant apie mano asmeninę patirtį, tai aš už tokią kainą geriau rinkčiausi šlamučių paakių kremą iš L’Occitane. Man jis labiau patiko, oda tikrai atrodė atsigavusi. Galbūt, prie jo kuriam laikui ir sugrįšiu.

sensilis

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus