Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

L'biotica AtiveLash

2015-11-02

activelash

Sveikos! Ar turit šiek tiek savo pirmadienio, kurį galite skirti kosmetikos apžvalgai? :) Šiandien man labai malonus įrašas. Apie gerus dalykus visada smagu kalbėti.

Jau mėnesį naudoju blakstienų (galima naudoti ir antakiams) serumą ActiveLASH iš L’biotica. Nors ant pakelio rašo, kad pirmuosius rezultatus galima pastebėti po 30 dienų, aš juos mačiau jau po pirmų dviejų savaičių.

Savo blakstienomis niekada negalėjau pasigirti. Tiesios, trumpos, gana retos. Nieko gero. Po pirmų savaičių serumo naudojimo, akivaizdaus skirtumo nesimatė, aplinkiniai tikrai nepuolė girti mano pailgėjusių blakstienų, tačiau aš pati jaučiau nemažą pagerėjimą. Ypač, dažantis tušu. Atsirado jau ką ir prabraukti… :)

Po mėnesio, mano blakstienos tapo kur kas tankesnės. Tarp ilgesnių blakstučių, jau pūpso ir trumpesnės, kurios auga tiesiog dienom. Serumą patariama naudoti 8-10 savaičių, o užtenka jo net trims mėnesiams. Manau, kad sunaudosiu, padarysiu kokio mėnesio pertrauką, o tada pirksiu antrą pakuotę. Dalykėlis nėra iš brangiausių, o ir stebuklo nesukuria. Blakstienos tikrai netampa kaip priklijuotos, dirbtinės, ar dar kažkas panašaus. Tiesiog nežinau kaip paaiškinti. Jaučiu, kad naudojant šį serumą, blakstienos vis dar mano, bet geresnės. Patobulinta versija. Viskas, ko galiu norėti. :)

activelash

Su įpakavimu kažkas super gerai padirbėjo. Atrodo gražiai ir kokybiškai. Teptukas labai patogus naudojimui.

Sudėtis ant pakuotės: Aqua, Pantylene Glycol, Glycerin, Hydroxythylcelllulose, Panthenol, Bimatoprost, Arginine, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid.

Nusipirkti galite tiesioggrazi.lt, kaina 19,00€.

activelash

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus