Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mėgstamiausi

2015-11-10

kosmetika

Paskutinį kartą savo Mėgstamiausius rodžiau rugsėjo gale. Po daugiau nei mėnesio, aš ir vėl atkeliauju su sąrašiuku produktų, kuriuos paskutiniu metu itin pamėgau ir dažnai naudoju. BEVEIK nieko, apie ką nebūčiau kalbėjusi anksčiau, bet… :)

  • Apie Le Couvent Des Minimes micelinį vandenį jau kalbėjau čia. Dar vis negaliu atsigauti nuo nuostabaus jo kvapo, mėgaujuosi kiekvieną rytą, kai šį vandenį naudoju kaip toniką (ne tik odos ph balansui atstatyti, tačiau, kad gaiviau jausčiausi). Su šiuo vandeniu prasideda visi mano rytai.

  • Matrix Oil Wonders plaukų džiovinimo aliejus taip pat mano kasdienio gyvenimo dalis. Tiesiog neturiu jam jokių priekaištų. Panaudojus, plaukai gražiai žvilga, o džiovinimas išties užtrunka trumpesnį laiką. Tai va. Esu super patenkinta, kai pasibaigs, būtinai pirksiu vėl.

  • L’biotica ActiveLASH dar visai neseniai apkalbėtas čia. Jau tvirtai apsisprendžiau, kad pirksiu antrą, nes tai serumas, kurio poveikį kiekvieną dieną matau ant savo blakstienų. Gerokai pailgėjusios, šiek tiek ir patankėjusios. Mano, bet geresnės. Šitas serumas man jau kaip maldelė prieš miegą :)) (Sorry, kad nuotraukoj jis truputį pasislėpęs).

  • Tas mažas rožinis buteliukas mad about you yra ‘bath and body works’ dezinfekcinis rankų skystis. Kartais jį naudoju prieš valgį restorane, kartais tais atvejais, kai rankos jaučiasi nešvarios, tačiau nėra galimybės jų nusiplauti. Na, tikriausiai nereikia aiškinti. Esmė tokia, kad šis skystis skalsus, greitai pasiskirsto ant delnų ir… NEREALIAI KVEPIA. O kvapas ant rankų išlieka dar kelias valandas. Dezinfekuojančių skysčių rankoms turėjau daug, tačiau šios firmos produktai daug kokybiškesni, mano galva. Tiesa, mano buteliuko dizainas jau pasenęs, dabar bath and body works savo pakuotes atnaujino.

  • Apie Cindy-Lou Manizer highlighter’į kalbėjau daugybę kartų ir visus tuos kartus jį gyriau. Pigmentacija, spalva, pasiskirstymas… viskam duodu 10 balų, tobulas.

  • Ką paskutiniu metu dar pamėgau, tai visokie pagalvių/patalynės/miegamojo purškikliai. Jie lyg ir turėtų atpalaiduoti, padėti greičiau užmigti. Realiai jokio skirtumo, jei kalbam apie užmigimą, nematau. Čia ne vaistai. BET… tai veikia psichologiškai, tikrai malonu žinot, kad taip šauniai pasiruošiau savo miegui. :) Aš naudoju L’Occitane ir Le Couvent Des Minimes purškaliukus, kurie kvepia levandom. Kvapas man geresnis L’Occitane produkto, tačiau purškiklis iš LCDM, mano nuomone, yra daug kokybiškesnis, smagiau naudojasi. Nors abu kavapai kiek keistoki, aš pripratau ir man labai patinka, tačiau vyras kiekvieną kartą paklausia kas čia smirda. Turiu paminėt, kad kartais pagalves išpurškiu paprasčiausiais kvepaliukais iš Oriflame. Niekada jais nesikvepinu pati, tačiau pagalvėms man tai yra kažkas tobulo. Man kvepia kažkokia medvilne, švariais skalbiniais. Na grynai patalams kvėpinti. :)

kosmetika

  • O dabar noriu nusilenkti Eurokos parduotuvėms, kuriose dirbtinių blakstienų pasirinkimas yra tiesiog puikus. Galima rinktis iš daugybės skirtingų, kainos prieinamos. Visada rasite klijų blakstienoms. Jei nežinote kur pirkti, apsižiūrėkit ten. Aš jas naudoju retai, tačiau, kai pamačiau, kad stende atsirado Eyelure, prigriebiau kelias pakuotes.

Ką paskutiniu metu pamėgote Jūs?

kosmetika

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus