Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Pagalvokim apie dovanas

2015-11-19

dovanele

Visos parduotuvės po truputį ruošiasi šventėms ir užpildo savo lentynas Kalėdiniais dovanų rinkiniais. Jei ieškote dovanėlių savo artimiesiems, patariu pasižvalgyti ne tik Maximose, tarp visų jau atsibodusių rinkinių su pigiais šampūnais, tačiau ir labiau specializuotose parduotuvėse. Taip neatrodys, kad kažką po ranka prigriebėte, kai ėjote nusipirkti pieno kavai. :))

Rinkinys, kurį noriu parekomenduoti, kainuoja 14 eurų. Žinau, kad už juos galima nupirkti kelis nagų lakus (ir dar šokoladui užteks), tačiau aš visada laikausi nuomonės, kad kokybė yra svarbesnė už kiekybę - vieno gero lūpų balzamo niekada neatstos 10 vidutiniškų.

Le couvent des Minimes vieną dieną mane ‘nužudys’ su savo tobulais kvapais ir klasikinėmis pakuotėmis. Nieko nekaltinčiau, jei tokį rinkinuką nupirkę draugams, jį galiausiai pasiliktų sau.

Nors jau esu bandžiusi kitos serijos rankų kremą bei lūpų balzamą, jie net per pusę man tiek nepatiko, kiek šie - kvepiantys apelsinais ir mandarinais. Nežinau kaip kitaip įsitikinsit jų efektu, jei nepabandysit. Kremas greitai susigeria, o rankas palieka tarsi šilkines, tokios patirties su jokiais kremais dar neturėjau.

Lūpų balzamas gana riebus, mėgstu jį naudoti prieš eidama miegoti. Efektas nėra tik momentinis, jis išties lūpas pamaitina ir palieka švelnias. Žiemą ypač pravers. Man patinka jo natūralus blizgesys, jaučiuosi kaip kokia miesto poniutė, su papūstomis lūputėmis, iš praėjusio amžiaus. :)) O vienas geriausių dalykų - aš galiu jį užuosti ant savo lūpų net po valandėlės kitos! Sėdžiu vakar ant sofos, geriu arbatą ir galvoju, nejau čia arbatžolės taip skaniai kvepia, patikrinu - ne. Niekaip negaliu prisiminti iš kur tas pažįstamas aromatas, kol galiausiai šauna į galvą mintis, jog čia mano lūpų balzamas. Yes!!!

Apgalvotos smulkmenėlės rodo, kad žmogus jums rūpi, todėl nežiūrėkit į tai atmestinai. Kiekvienas niekutis, net ir pats pigiausias, gali žmogų pakylėti, tačiau renkant dovanėlę (o gal kuriant patiems?), įdėkit ir dalelę savo širdies. :)

Mano TOP pasirinkimai iš Le couvent des Minimes yra šis rinkinukas apie kurį pasakojau, taip pat rankų kremų ketvertukas.

Ne, man niekas nesumokėjo, nuomonė nuoširdi. :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus