Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Bourjois pirkiniai

2015-11-20

bourjois

Labas!

Per daug pasakoti kaip ir neturiu ką, tiesiog sugalvojau brūkštelti greitą atsiliepimą apie įsigytus produktus. Gal kažkam padės apsispręsti dėl savo pirkinių. :)

Apie Bourjois pudrą jau pasakojau čia, kartoju ją jau trečią kartą ir esu visiškai patenkinta. Man patinka, kad ją lengva paskirstyti, o išgaunamas rezultatas atrodo natūraliai. Per daug neriebaluoja, kartu ir nesausina odos. Toms, kurių oda yra mišri - rekomenduoju.

Su blakstienų tušu įvyko kažkoks nesusipratimas. Man turbūt prisisapnavo, kad jį jau kažkada turėjau ir labai džiaugiausi. Buvau tiesiog įsitikinusi, kad tai geras produktas, klasikinis nestoras šepetėlis man pasirodė toks pažįstamas ir patikimas… Ir ką jūs sau galvojat? Tokio šūdino (atsiprašau) tušo aš jau seniai neturėjau. Galiu tituluoti vienu iš prasčiausių pirkinių šiais metais. Blakstienų beveik neparyškina. Tepu tepu, šukuoju šukuoju, ir nieko. Nei jis ilgina, nei storina. Neturiu daugiau ką pasakyti.

Matinį efektą suteikianti pudra. Hmmm… Antrą kartą nepirkčiau. Rašo, kad išlieka 10h - meluoja. Jei ir išlieka, tai nebent ant savaime sausos odos. Aš turiu pasipudruoti nosytę kas keletą valandų. Kas man dar nepatinka? Tai, kad ji suteikia nedidelį kaukės efektą. Iš pažiūros pigmentuota, turėtų maskuoti, tačiau irgi ne! Tiesiog užsidedi ‘pūkutį’ ant veido ir tiek. Iš esmės, tai nėra bloga pudra. Kažkas per viduriuką. Bet jei reiktų rinktis, aš geriau jau balsuoju už Rimmel Stay Matte.

bourjois

bourjois

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus