Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

How 'bout them Apples?

2016-01-11

thebalm

Žinot, kai kalba eina apie kreminius skruostų raudonius, aš juos mėgstu naudoti šiltu metų laiku, kai nenaudoju jokio makiažo pagrindo, arba užtepu lengvą bb kremą ir noriu lengvai paryškinti skruostus. Kas liečia lūpų dažus, apskritai nesu gerbėja produktų, kuriems reikia atskiro šepetėlio, arba susitepti savo pirštukus. Daug lengviau į rankinę įsimesti įprastą lūpų balzamą, ar blizgesį. The Balm paletė keičia mano nuomonę iš esmės.

How ‘bout them Apples turi VISKĄ. Tiek skruostus, tiek lūpas galim pasidažyti taip ryškiai, kaip norim… ir vistiek atrodyti natūraliai. Sakyčiau, kad dažai puikiai pigmentuoti, tačiau pati jų formulė leidžia produktą lengvai išsklaidyti iki norimo intensyvumo. Atspalvių pasirinkimas tiks net ir šviesiausios odos turėtojoms, nes ryškesnes spalvas galima paprasčiausiai palikti lūpoms, o ne skruostams, paryškinti. Atspalvis Caramel, sakyčiau, gali būti pritaikytas net nosytės, ar smakro sukontūravimui.

Šią paletę ypač pamėgau naudoti savo lūpoms. Dažai jų tiesiog neapkrauna, atrodo taip… Lyg būtų mano lūpos, bet gražesnės. Ypač, jei kalbėsim apie ryškesnius atspalvius, tada jaučiuos lyg būčiau pasidažiusi burokėlių sultimis, ar šiaip kokiom uogom. Galit nepergyventi, kad Jūsų simpatija nenorės Jūsų pabučiuoti dėl lūpdažiu apkrautų lūpų (manau, dažnas vyras nenori išsiterlioti:)). Sakau, atrodo super natūraliai. (Nesausina. Išlieka apie 2 valandas.) Man net tapo nelabai svarbu, kad reikia nešiotis atskirą lūpų teptuką. Manau, vienas pagrindinių pliusų yra tas, kad keliaujant netenka ilgai atsirinkinėti kokius lūpdažius susikrauti į kosmetikos krepšelį. Įsidedi šią paletę ir ramu.

Kas dėl keliavimo, tai ši paletė patogi ne vien dėl savo plataus atspalvių pasirinkimo ir panaudojimo galimybių. Pats dėkliukas turi tvirtą magnetinį užsegimą, todėl labai mažai tikėtina, kad produktai bagaže kaip nors susigadins. Ypač pravartus bus DIDŽIULIS paletės veidrodėlis, kuris toli gražu nėra kišeninis. Prie jo galima pasidaryti ir pilną makiažą, jame telpa visas mūsų gražus veidelis. :)

Ar paletė verta savo kainos? TAIP. Ar nebus atidėta ir pamiršta? Tikrai NE. Tiesa, manau, kad tai vienas geriausių The Balm meno kūrinių. :)))

Įsigyti galite čia. Griebkit.

thebalm

thebalm

thebalm

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus