Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Beautiful Brows

2016-01-12

beautifulbrows

Iš pat pradžių, kad žinotumėt apie ką čia kalbu, tai štai nuoroda į antakių priežiūros rinkinius, kuriuos galite įsigyti topbeauty.lt.

Dar nesu turėjusi tokio, mano nuomone, kontrastingo rinkinio. Žinot kodėl? Jame galite rasti:

  • Pincetą - normalų;
  • Makiažo šepetėlius antakiams - tragiškus;
  • Highlighter’į antakių linijai paryškinti - nelabai gerą;
  • Antakių šešėlius - nuostabius.

Tiesa, viduje dar radau antakių formeles/trafaretus, kurių net nenoriu minėti, nes kažkodėl juos galime sutikti daugelyje rinkinių, o tai, manau, kažkoks pasityčiojimas iš mūsų antakių individualumo. Neįsivaizduoju kam jie gali būti naudingi. :))

Žodžiu, šepetėliai yra stori, kieti, išsipašę. Tiktų nebent antakiams pašukuoti, bet tikrai ne gražiai pasidažyti. Aš išmečiau lauk.

Pincetas atlieka savo darbą kaip ir turėtų, suima plaukelius, yra nemažas, tai gana patogus laikyti rankoje ir naudoti.

Highlighter’is atrodė daug žadantis, pabandžius pirštu, atrodė super pigmentuotas, tačiau dengiant voką šepetėliu (o išbandžiau ne vieną skirtingą) - labai blankus, netolygiai tepasi. Nepavyko susidraugauti, tai kolkas padėjau giliai į stalčiuką. O iš pradžių džiaugiausi, nes highlighter’ių, apatinei antakių linijai, tokiuose rinkiniuose paprastai nebūna ir labai trūksta.

O dabar, pagaliau, priėjom pozityvią rinkinio pusę. Ir pačią svarbiausią. Antakių šešėlius, jiems paryškinti ir užpildyti. Žodžiu, visą darbą galima atlikti vienu šešėliu, man papildomai neprireikė jokio antakių pieštuko. Spalva ryški, bet palueklius pašukavus, tai apskritai labai lengvai pasiskirsto ir natūraliai atrodo. Po ilgiausios darbo dienos, antakiai vistiek išlieka kaip ką tik padažyti. Ir dar vienas labai didelis pliusas, kad dažai yra atsparūs vandeniui, todėl bus super naudingi vasaros metu. Aš tą atsparumo eksperimentą :) atlikau duše, o po kelių sekundžių vandens srovės, sakyčiau, mano antakiai atrodė dar gražiau. Pati linija išliko ryški ir aiški. Šiaip jau, net kelis metus buvau įsimylėjusi savo Bobbi Brown antakių priežiūros rinkinuką, bet paskutiniu metu ranka tiesiasi link Beautiful Brows šešėlio, tik jį ir tenaudoju.

Ar verta pirkti visą rinkinį? Garbės žodis, net nežinau ką patarti… Labai gerai, kad atskiri rinkinio produktai gražiai išsiima, todėl nereikia laiyti nemažos dėžutės, galima atsirinkti tai, kas patinka, įsimesti į savo nedidelę kosmetinę. Aš saviškiais antakių šešėliais esu tikrai patenkinta, bet viduje šiek tiek abejoju, ar pabaigusi, užsisakyčiau naują rinkinį iš naujo.

beautifulbrows

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus