Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Metų kosmetika

2016-01-13

metukosmetika

Sveikos. Pamaniau, kad dar visai nevėlu papasakoti apie praėjusių metų mėgstamiausius, dažniausiai naudotus kosmetikos gaminius (ar būtų įdomu paskaityti apie mėgstamiausias knygas ir maistą?). Kai kurie produktai sužibėjo 2015 metais, kai kurie apskritai jau tapę visų laikų mėgiamiausiais. Kiekvieną iš jų nuoširdžiai rekomenduoju.

  1. Le Couvent Des Minimes apelsinų žiedų kvapo lūpų balzamas. Labai malonus ant lūpų, gražiai tepasi, skaniai kvepia. Kažas tarp vazelino ir lūpų blizgesio.

  2. Dior veido šveitiklis. Tikras aukso viduriukas. Nei per daug aštrus, nei per švelnus. Labai šauniai atgaivina veiduką, visai jo nesausindamas.

  3. Matrix Oil Wonders plaukų džiovinimą spartinantis aliejus. Panaudojus, labai žvilga plaukai. Svarbiausia, kad sutaupo nemažai laiko juos džiovinant. Aš pirkau Kauno Akropolio Eurokos.

  4. Active Lash antakių ir blakstienų serumas. Palyginus su jo kaina, tai produktas tikras perliukas. Dar dabar neatsistebiu kokias ilgas blakstienas užaugina. Net aplinkiniai pastebi pokyčius. Nors nenaudoju jo jau antrą mėnesį, blakstienos tokios pat ilgos, kolkas neišslinko. Kai pradės silpnėti, BŪTINAI pirksiu antrą savo pakuotę.

  5. MATINIS Garnier BB kremas. Gaila, tačiau Lietuvoje jo vis dar nėra prekyboje. O apmaudu, nes apie šį produktą gerai jau esu kalbėjusi ne vieną kartą. Jis mano vienintelis ir nepakartojams. Nuostabios konsistencijos, suteikia matiškumą, bet nesausina, lyiai pasiskirsto ir natūraliai atrodo. Sakyčiau, net neblogai maskuoja.

  6. Eveline Celebrities skystas akių kontūras. Ryškus, neblizgus, patogi plona plunksnelė, greitai džiūna. Tik prieš naudojant reikia gerai sukratyti. Tiesa… KAINA! Vos keli eurai. Galite rasti Eurokos.

  7. Dior Serum De Rouge lūpas maitinantis lūpdažis. Gaila, bet kaip suprantu, jau išimtas iš prekybos. Gailiuosi, kad nesusipirkau visų spalvų. Jis išties puikiai sudrėkina, pamaitina lūpas. Lygiai pasiskirsto, gražiai atrodo. Kažkokia pasaka. Jei kur pamatysite išparduodamą, neabejodamos griebkite.

  8. Estee Lauder Double Wear pudra. Gerai maskuoja, be galo ilgai išlieka, puikus pagrindas likusioms makiažo priemonėms, turi apsaugą nuo saulės.

  9. The Balm Mary Lou Manizer highlighter’is. Daug kartų apkalbėtas, populiarusis stebuklas. Super pigmentuotas, galima naudoti kaip blizgius vokų šešėlius. Skruostikauliai tikrai neliks nepastebėti. :)))

Koks būtų Jūsų MĖGSTAMIAUSIŲ sąrašas?

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus