Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kurį pasirinkti?

2016-01-19

matiniailupdaziai

Per Kalėdas dovanų gavau matinį lūpų kremą, arba kitaip - skystą matinį lūpdažį, iš L’oreal - 405 The Bigger The Better. Po Kalėdų į mano namus atkeliavo matinis lūpų kremas iš The Balm, Meet Matt(e) Hughes Sentimental. Pasižiūrėjau, pasirodo, kad tai tokio pačio tipo, beveik identiškų atspalvių produktai. Tai kodėl jų nepalyginus ir nesudėliojus visų pliusų ir minusų?

Pirmiausia, noriu atkreipti dėmesį, kad elektroninėse parduotuvėse iš nuotraukų galima spręsti, jog šių produktų spalvos yra ryškiai rožinės. Realybėje jos, mano manymu, yra labiau raudonos, tik su stipriu rožiniu prieskoniu.

matiniailupdaziai

(Kairėje ant rankos užteptas L’oreal lūpdažis, dešinėje - The Balm)

Aplikatoriai labai panašūs, pigmentacija stipri.

The Balm lūpdažis yra tirštesnis ir greičiau susigeria, o L’oreal yra labiau linkęs nuo lūpų pabėgti, ilgiau džiūna, iš pradžių man vis tepė dantis.

The Balm ilgiau išlieka ant lūpų nenusitrynęs, valgant galima per daug nepergyventi, kad susigadins, o L’oreal nusivalgo greičiau, tačiau gana tolygiai.

The Balm topbeauty.lt kainuoja 16,50€. L’oreal pigu.lt, be akcijos, 6,89€.

Abu produktai išryškina išsausėjusias lūpų vietas, todėl prieš juos naudojant reikia lūpas nusišveisti ir sudrėkinti.

Jei reiktų rinktis, žinoma, pasilikčiau savo lūpų kremą iš The Balm, todėl, jei tik turite galimybių, patariu geriau pirkti pastarąjį. Jei galite skirti mažiau pinigėlių, nebijokite pirkti L’oreal lūpdažio. Jis šiek tiek prastesnis, tačiau iš esmės - puiki alternatyva The Balm Meet Matt(e) Hughes. Tikrai nėra blogas produktas. Iš pirmo žvilgsnio niekas neatskirtų.

matiniailupdaziai

matiniailupdaziai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus