Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

OI/All in One Milk: pirmas įspūdis

2016-01-28

plaukupienelis

Lygiai prieš 10 dienų, gavau dovanėlę iš elektroninės parduotuvės www.inhair.lt. Teko garbė išbandyti plaukus gražinantį pienelį Viskas Viename.

Nenoriu pasirodyti bjauri, ar nedėkinga, bet pastebėjau, kad tai viena iš pigiausių toje parduotuvėje siūlomų prekių. Kartais firmos stengiasi sutaupyti ir siunčia ką nors, kad tinklaraštyje atsirastų nuoroda į jų parduotuvę, bet daro klaidą, kai neleidžia tinklaraštininkui prekių pasirinkti pačiam, arba neatsiunčia pilnos serijos viena kitą papildančių prekių, kurios gali labai stipriai įtakoti įspūdį apie produkto efektyvumą. Tikiu, kad taip atsitiko ir su inhair.lt, nes pienelis man visai nepatiko, tačiau naudoti jo pagal aprašymą aš tiesiog negaliu.

Kad būtų aiškiau, papasakosiu, jog instrukcija nurodo jį naudoti prieš tai išsiplovus galvą tos pačios serijos šampūnu, o jei plaukai plonesni, tada dar naudoti ir OI kondicionierių. Nei vieno, nei kito aš neturiu, tai pienelį purškiau, galvą išsiplovusi savo įprastomis priemonėmis.

Apie pienelį rašoma: Ypatingai turtinga pienelio maitinanti formulė puikiai atlieka kelias funkcijas: suteikia žvilgesio, minkštumo ir švelnumo, palengvina sausų ir šlapių plaukų šukavimą. sustabdo garbanavimąsi, puikiai kondicionuoja, drėkina ir suteikia plaukams tankumo, jų neapsunkindamas. Žvilgesio jis mano plaukams nesuteikia, švelnumo nepriduoda, nepasakyčiau ir kad palengvina šukavimą. Ar sustabdo garbanąvimasi, nežinau, nes mano plaukai natūraliai yra tiesūs kaip styga. Vienintelis dalykas su kuo galiu sutikti, kad plaukų neapsunkina, susigeria ir jų neriebaluoja.

Dar vienas asmeninis pastebėjimas - labai neskaniai kvepia. Svarbiausia, kad tas kvapas pasilieka ant plaukų ir juos išdžiovinus. Primena kažkokius vaistus, pagamintus žolelių pagrindu. Nepasakyčiau, kad mane SUPER erzina, bet tiesiog. :) Nors kai daviau vyrui pauostyt, sakė, kvapas visai nieko. :)

Galbūt, mano nuomonė nėra pakankamai objektyvi, nes naudojau pienelį viso labo kokius 7-8 kartus, tačiau… Nemanau, kad jį ir toliau purkšiu ant savo plaukų, nesinori. Deja, parekomenduoti negaliu.

plaukupienelis

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus