Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Pažintis su Make Up Factory

2016-02-02

makeupfactory

Labas! Kaip Jums sekas?

Aš šiandien ateinu šiek tiek paplepėti apie Make Up Factory kosmetiką.

Tikriausiai dažnai pas įvairias blogeres skaitote, jog joms įdomu išbandyti vis naują priemonę, kosmetiką dažnai keisti ir testuoti. Tiesą sakant, man ši taisyklė jau nelabai ir galioja. Paprasčiausiai labai sunku mesti man patinkančią, puikiai veikiančią ir labai mėgstamą priemonę, į kokią nors naują. Bijau, kad nepasiteisins. Kai ateina metas pirkti pudrą, skaistalus, ar kokį nors nagų laką, dažniausiai nesitiesia ranka į kažką naujo. Per daugybę metų mano domėjimosi makiažu, aš išbandžiau tiek šlamšto, kad nebenoriu rizikuoti. Čia šiek tiek gelbėja mano rašomas tinklaraštis. Kai kokia nors firma atsiunčia pamėginti naujos kosmetikos, ploju rankutėmis. Tokiu atveju, galiu ramiai sau ieškoti ‘stebuklų’, kurie GAL išstums mano buvusius kosmetikos favoritus, ir nepergyventi, kad per daug išlaidauju.

Make Up Factory kosmetiką aš bandžiau pirmą kartą gyvenime. Esu apie ją girdėjus, tačiau mano nuomonė apie ją buvo JOKIA, tiesiog niekada per daug nekreipiau dėmesio. Į mano rankas pateko jų blizgus vokų šešėlių pieštukas ir kreminis akių kontūras.

Akių laineris man nepatiko, pirmiausia - dėl savo pilkšvos spalvos. Aš mėgstu ryškiai juodą akių kontūrą, tiesiog juodai juodą, juodžiausią, koks tik gali būti! :)) Antra, aš esu įpratusi prie skystos kontūravimo priemonės, su plona plunksnele. Taip man daug patogiau dirbti. Žinoma, pabandžiau ir Make Up Factory produktą, iš pradžių jį vieną, kitą kartą brėžiau storesnę liniją ir ją paryškinau juodu kontūru. Na, nepatiko man. Akys atrodė kažkokios išplaukusios. Pasidejau tą indelį giliai į stalčiuką. Gal kažkada pavyks tą poduktą atrasti.

Vokų šešėlių pieštukas - visai kita istorija. Iš pradžių nelabai patiko, kad subėgo į vokų raukšleles, tačiau antrą kartą jau naudojau su akių šešėlių pagrindu ir išsilaikė puikiai. Jei noriu švelnesnio efekto ir produkto tepu ant vokų mažiau, tai nereikia ir jokio pagrindo, puikiai laikos be jo. Keista, bet nebūčiau pagalvojus, kad jį įsimylėsiu, mėgstu švelnios spalvos matinius šešėlius, o va dabar šį pieštuką naudoju beveik kasdien. Taip lengvai sklaidosi, super greita ir paprasta pasidažyti, nors blizga, spalva nėra itin intensyvi, todėl puikiai tinka naudoti ir dienos metu. Tikrai negailėčiau savo pinigų, kad išbandyčiau kitus atspalvius. Kai tik būsiu Akropoly, bėgsiu į Kosmadą ieškoti.

Make Up Factory kosmetikos galite įsigyti ir elektroninėje Kosmada parduotuvėje.

rizikuo

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus