Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Artistry Hydra-V

2016-02-12

artistry

Sveikos, merginos! Ar esate suplanavę ką nors romantiško Valentino dienai? :)

Aš norėčiau Jums palinkėti, kad sau ir savo antrajai pusei atrodytumėte gražiai ne tik su makiažu, tačiau ir be jo. Kartais taip rūpinamės kur įsigyti gerus vokų šešėlius, ar maskuoklį, kad pamirštame kuo turėtume pasirūpinti iš esmės. Juk pats geriausias makiažo pagrindas yra sveikai atrodanti, spindinti oda. Jei negailite pinigų naujam MAC lūpdažiui, tai nepagailėkit ir geram veido serumui.

Aišku, jei rytoj pradėsite teptis brangiais kremais, tai - ko gero, per Valentino dieną dar nepastebėsite didelių rezultatų, tačiau yra tokių priemonių, kurios priverčia odą jaustis geriau jau po pirmųjų panaudojimų. Taip man atsitiko su Artistry Hydra-V veido priežiūros priemonėm.

Dabar mano kiekvieno vakaro rutina: nusivalau makiažą Garnier, arba Le Couvent Des Minimes miceliniu vandeniu, tada nuprausiu veidą su prausikliu (nuolat juos kaitalioju, dar neradau to vienintelio), naudodama Foreo Luna. Po dušo, atgaivinu odą Artistry toniku, pasitepu serumu, o kai jis susigeria, tepu Diadermine paakių kremą ir maitinantį gelio pavidalo Artistry veido kremą. Mano veido priežiūros rutina nuolat kinta, tačiau kolkas ji tokia… ir man patinka. :)

Svarbiausia, bent jau man, odos grožio sąlyga - švariai nupraustas veidas ir serumas, todėl pirmiausia investuoju į tai. Geriau jau turėti gerą veido serumą ir paprastesnį kremą, nei atvirkščiai.

Serume yra pagrindiniai ingredientai, kurių veikliosios medžiagos įsigeria į giliausius odos sluoksnius, o kad jis veiktų maksimaliai gerai, tai veiduką prieš tai reikia tinkamai paruošti. Tam jau mums reikalingas micelinis, arba tonikas. Jei neturite specialaus veido valymo prietaiso, tai makiažo likučiams nuvalyti puikiai tiks Artistry Hydra-V tonikas. Jame nėra alkoholio, oda lieka atgaivinta, tačiau neišsausėjusi. Man jis labai skaniai kvepia! Nors nusiprausiu veiduką tikrai švariai, niekada nepraleidžiu ir šio žingsnio. Užteptas serumas greitai susigeria į odą, o tada ateina metas kremui.

Kaip jau minėjau, jei reiktų rinktis, kuriuos produktus pirkti geresnius, o kuriuos prastesnius - kremą pirkčiau pigesnį, tačiau labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę teptis tos pačios serijos kremu iš Artistry. Nežinau, gal dėl to, jog produktas gelio pavidalo, mano oda jaučias labai atsigavusi iškart jį panaudojus - tiesiog momentaliai. Geriausia dalis ta, kad jis universalus, mano normaliai (į mišresnę pusę) odai labai tinka. Prie kremo pridėtame informaciniame lapelyje parašyta, kad jis odą drėkina, kartu kontroliuodamas ir riebias vietas. Palaiko SVEIKĄ drėgmės lygį. Tinka jautriai odai.

Veidukas labai gerai jaučiasi, būna švelnus. Ir iškart užsitepus priemones, ir iš ryto.

Jei dar dvejojate, ar pasitikėti mano rekomendacija, užeikite į Amway internetinį puslapį, kur rasite daugiau produktų, jų išsamius aprašymus.

Kad susidarytumėte teisingą įspūdį apie kainas, pasakysiu, kad bendra mano naudojamų Artistry produktų vertė yra 120 eurų.

artistry

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus