Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Bellapierre

2016-02-16

bellapierre

Apie Bellapierre sužinojau visai neseniai, iš topbeauty.lt. Bellapierre kosmetika yra mineralinė, vien su natūraliais ingredientais! O geriausias dalykas tas, kad patiks net toms (tokioms, kaip aš), kurios birios mineralinės kosmetikos nemėgsta. Aš išmėginau supresuotus vokų šešėlius, iš natūralaus vaško pagamintą lūpdažį, lūpų blizgesį, ir dvipusį sintetinio pluošto šepetėlį lūpoms ir antakiams paryškinti. Nė vienas produktas nenuvylė!

Vokų šešėlių paletė Go Natural dėl 12-os savo rausvų atspalvių gali priminti garsiąją naked3. Tiesa, nesitikėjau, kad ji bus ir tokia pat kokybiška, tačiau žinot… ji dar geresnė. Norėčiau paminėt kelis aspektus. Pirmiausia, spalvos ryškios ir puikiai sklaidosi, nesubėga į voko raukšles, šešėliai labai patvarūs - tiesiog kokybiški. Antra, ne taip, kaip Urban Decay - Bellapierre produktų sudėtis natūrali ir jie nėra testuojami ant gyvūnų. Ar minėjau, kad Go Natural ir kainuoja dvigubai pigiau?

Tiesa, aprašyme sako, kad šešėlius reikėtų tepti kempininiu aplikatoriumi. Tai aš galiu pasakyt, kad taip nedarau, naudoju savo įprastus šepetėlius su šereliais ir neturiu jokių problemų, maniškiai puikiai ‘pakabina’ produktą ir juo padengia vokus. Dar rašo, kad patekę ant voko odos, jie tampa kreminės tekstūros. Na kažkaip šito irgi nepastebėjau, man regis jie tokie patys kaip ir mūsų visų naudojami įprasti kepti šešėliai. Nors paletėje esančios spalvos išties labai lengvai maišosi tarpusavyje ir atrodo awesome.

Ko aš asmeniškai norėčiau daugiau, tai bent vienos tamsios matinės spalvos (nes čia yra tik keli šviesios spalvos matiniai šešėliai), nes man kažkaip labiau norisi į voko raukšlę įvesti matinį produktą. Gerai, kad ir blizgūs šešėliai puikiai sklaidosi, tai galima naudoti ir juos. Be problemų susikursit tiek dieninį, tiek vakarinį įvaizdį.

Kolkas, šią paletę naudoju kasdien. Esu labai patenkinta. Net daugiau nei patenkinta. Tikras atradimas.

bellapierre

Kalbant apie lūpų produktus, tai apskritai neturiu prie ko prikibti. Į mano rankas pateko tiek geri gaminiai, tiek geri jų atspalviai.

Lūpdažis (spalva CAT WALK) atkeliavo gražioje klasikinėje pakuotėje. Labai skaniai kvepia, lyg ir vanile. Malonios kreminės tekstūros, natūraliai atrodo ir ilgai išsilaiko. Nesausina. Nuo tada, kai jį gavau, tai tik juo ir dažausi…

Na, ir dar lūpų blizgesiu :) (spalva Chocolate Cream), kurio lengvas kvapas man išties primena šokoladą. Iš pradžių maniau, kad tokia spalva duos pudruotų lūpų efektą, bet produktas yra skaidrus, duoda blizgesio ir tik šiek tiek spalvos. Naudoju arba su lūpų kontūro pieštuku vieną, arba užtepu ant jau padažytų lūpdažiu lūpų. Aplikatorius, pakuotė vėlgi yra klasikiniai. Man net šiek tiek primena chanel blizgesius.

bellapierre

Vos nepamiršau dvipusio makiažo šepetėlio, kurio vienas galas skirtas antakiams, kitas lūpoms dažyti. Lūpoms dažyti šepetėlis patogus, gana platus, tai nereikia ilgai žaisti. Antakiams man patiko, kad yra plonas, todėl galima nubrėžti tikslesnę liniją, tačiau įprasti mano RT ir Zoeva antakių šepetukai man nepakeičiami. :) Tai nuomonė trumpa…

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus