Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mėgstamiausi

2016-02-19

megstamiausiakosmetika

Savo mėgstamiausių produktų sąrašo nedarau kiekvieną mėnesį, nes, atrodo, ne visada turiu apie ką papasakoti. Paskutiniu metu į mano gyvenimą atkeliavo tiek geros kosmetikos, kurią naudodama mėgaujuosi, jog paprasčiausiai PRIVALAU pasidalinti su visais. Nežinau kada tokio tipo įrašo sulauksite vėl. Tikriausiai tada, kai sukaupsiu naują krepšelį atradimų… :)

megstamiausiakosmetika

Pirmiausia - produktai lūpoms. Yra keli lūpdažiai, kuriuos kasdien kaitalioju, bet nenaudoju nieko kito, tik juos. Tai tobula porelė iš Bellapierre - lūpdažis Catwalk ir lūpų blizgesys Chocolate Cream.

Ir mano žiemos atradimas - ASTOR produktai. Labai ilgai išliekantis, patogus naudoti, tinkantis prie daugumos natūralios spalvos lūpdažių, automatinis lūpų pieštukas Perfect Stay - 001 Silky Rose. Taip pat labai patiko ASTOR matinis lūpų sviestas/lūpdažis Lipcolor Butter Matte - 027 Elegant Nude, beveik nesausina lūpų, itin ilgai išsilaiko, skaniai kvepia, lengva pasidažyti. Nei vieno blogo žodžio. Aš pirkau Vokietijoje, jei turit galimybę kažkur įsigyti, rekomenduoju.

Apie Foreo Luna veido valymo aparatą jau kalbėjau štai čia. Jei trumpai reikėtų apibūdinti, sakyčiau, kad jis tiesiog puikiai nuvalo veiduką, panaudojus jaučiuosi labai gaiviai, oda pasilieka švelnutė.

Curaprox dantų šeptėliai man nepakeičiami jau ne vienerius metus. Man patinka, kad jie super minkšti ir švelnūs, labai tankūs šereliai. Pabandžius, nenorėjau naudoti jokių kitų šepetėlių.

Bio Oil aliejuką naudoju dar neseniai, bet jis jau tapo mano kasdiene dalimi. Naudoju veidui. Ryte ir vakare juo nesitepu, nes turiu kitas mėgstamas odos priežiūros priemones. Žodžiu, tepuosi juo… savaip. Bet man tai veikia! Aliejuką tepuosi kaip kaukę, kai tik turiu laiko. Jei laiko turiu ryte, veiduką pasitepu gerdama kavą, po kelių valandėlių, riebalų perteklių nusivalau miceliniu ir einu darytis makiažo. O jei namo grįžtu po pietų, tai makiažą nusivalau ir užsitepusi aliejuko vaikštau iki pat einant miegot, kai veidą reikia nusiprausti įprastai, su prieš tai minėtu Foreo prietaisu. Pamaniau, gal kažkiek padės su randeliais ant kaktos, likusiais po paauglystės spuogų. Ir žinot ką, jie tikrai ėmė blankti, apskritai veido oda labai atsigavo! Ateity dar norėsiu pabandyt pasitepti ant vietų, kur turiu kelias strijas.

Artistry toniką pamėgau naudoti ne tik prieš pasitepdama naktiniais veido priežiūros produktais, tačiau ir ryte, kai noriu atgaivinti odą. Kaip makiažo valiklio (kaip micelinio) jo naudoti nereikėtų, tokio darbo jis gerai neatliks. Tačiau pašalinti makiažo likučiams tinka puikiai. Oda jaučiasi tikrai gaiviai!

megstamiausiakosmetika

Apie Bellapierre šešėlių paletę kalbėjau vos prieš porą dienų, tai per daug nesiplėsiu. Pasakysiu, kad paletė verta kiekvieno savo cento. Stipri pigmentacija, puikios spalvos, lengvai sklaidosi.

Kai pabandžiau Ecolab kūno sviestą su žaliosiom citrinom, buvau labai labai labai maloniai nustebinta. Kvapo, konsistencijos, poveikio… Man pasirodė, kad tai tikrai ne prastesnis kūno sviestas, nei iš TBS. Puikiai drėkina, oda jaučiasi labai maloniai, o jau kvapas! Stiprus ir gaivus, toks.. kaip citrinmedžio lapelį sutrynus tarp pirštų.

Na ir paskutinis kosmetikos produktas, kurį labai dažnai naudoju, tai blizgus Make Up Factory vokų šešėlių pieštukas. Atspalvis 41. Gražiai paryškina akis. Nors užtepus ant voko pieštuku, vistiek šešėlį reikia išsklaidyti teptuku, ar pirštu, bet naudoti tikrai patogu. Net nežinau ką tokio išsamaus apie jį papasakoti. Galiu tik patikinti, kad jis tikrai tapo mano favoritu, mielai išmėginčiau ir kitus atspalvius. Rekomenduoju.

megstamiausiakosmetika

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus