Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Labas. Aš jau čia!

2016-02-23

groziodezute

Praėjusi savaitė buvo kupina staigmenų, nes merginos (pagaliau) sulaukė dar vienos grožio dėžutės iš groziodraugas.lt. Apie viduje rastus produktus papasakosiu šiek tiek vėliau, kai visus juos išmėginsiu, o šiandien tiesiog noriu pasidalinti keliomis mintimis… apie pačią dėžutę.

Gal net nebūčiau nieko rašiusi, tačiau pasiskaičiau kitų moterų nuomones, tai galvoju, pasidalinsiu pastebėjimais.

Kaip suprantu, daugelis nusivylė dėžutės turiniu, o aš kažkaip atvirkščiai. Kai gyvenau Vokietijoje, kas mėnesį užsisakinėjau glossybox ir pinkbox dėželes. Glossybox’e ypatingai dažnai rasdavau produktų su keistom, nelabai naudojamom spalvom, pavyzdžiui, juodą lūpdažį ir t.t.. Pinkbox’e, paprastai, keistų atspalvių nerasdavau, tačiau ten dedama kosmetika būdavo pigesnė, kartais atrodydavo, kad dėželė tikrai neverta savo kainos. Tačiau tokios jau tos staigmenos. Jei nenori nusivylimų, tai geriausia yra aklai nieko nepirkti. Užsisakinėjant tokio tipo dėželes, reikėtų nemažo tolerancijos lygio. :)

Jei kalbėsim konkrečiai, Grožio Draugo dėželėje aš neradau nieko tokio, kas atrodytų nenaudojama. Ok, ryškiai raudonas lūpdažis patinka ne kiekvienai. Bet pažiūrėkim iš kitos pusės - tai puikus būdas paeksperimentuoti su kosmetika, per daug nenuskausminant kišenės. Už 20eur gauni produktų, kurių vertė yra 50eur. Jei parduodtuvėje pirktumėte veido kremą už 20 eurų, ar nesutiktumėte, kad į pirkinių krepšelį Jums pridėtų įvarių kosmetikos dovanėlių? Gal ir ne visai tokių produktų, kuriuos išsirinktumėt pati, tačiau… juk nemokamai. Vadinasi, jei dėželėje radote vieną, ar du naudingus kosmetikos gaminius, tokia avantiūra JAU ATSIPIRKO. :)

Penktadienį pas mane atkeliavo: naujas veido kremas, rankų kremas, kūno šveitiklis, veido prausimosi kempinėlė, skystas akių kontūras, nagų lakas, lūpdažis, skirtukas knygai, nagų lako valiklis/servetėlė, pienelio vaidui valyti mėginėlis. Esu daugiau, nei patenkinta. Ko Jums dar čia trūksta? Juk nesitikėjote, kad už tuos 20 eurų, visi produktai dėželėje bus Dior ir Chanel? :)

Vos nepamiršau! Viena panelė pastebėjo, kad įdėtas Seba Med rankų kremas galioja vos iki liepos mėnesio. Faktas, kad galiojimas jau į pabaigą. Hmm, gal tai ir problema, jei turite dešimtis rankų kremų, kuriuos norite kuo greičiau pabaigti. Aš tai tikrai spėsiu jį sutepti iki vasaros vidurio. Gal, jei toks trumpas galiojimas būtų veido kremo, nusiminčiau, nes turiu ne vieną gaminį veidui, kuris laukia eilėje. Tai net nežinau kaip šiuo atveju vertinti situacija. Bet pusė metų, tai ne kelios savaitės, laiko visai nemažai.

Kas man nepatiko, tai pati dėželė, visas jos pateikimas. Tačiau čia jau grynai skonio reikalas. Aš kažkaip tikėjausi iš įprastos pakuotės, su adreso lipduku, ištraukti dar vieną, kokybiškai pagamintą, gražią dėželę. O ne praplėšti pakuotę ir iškart visus produktus rasti ‘kaip ant delno’. Gal skamba juokingai… bet juk suprantat apie ką kalbu? :) Žodžiu, norėčiau fainesnės pakuotės. O ką Jūs apie tai manot?

groziodezute

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus