Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Essie - stylenomics

2016-02-29

essie

Labas! Šiandien ateinu su dar vienu essie nagų laku. Jau darosi mažytė kolekcija! O kalbant apie nagų lakus - tai yra viena geriausių kolekcijų, kokią moteris gali sukaupti nagų priežiūros lentynėlėje. :) Manau, kad šiek tiek naudos galite turėti iš mano prieš tai publikuoto straipsniuko apie essie Mint Candy Apple, nuoroda čia. Ech, kad dabar man tokius ilgus nagus…

Manau, kad dar ne kartą sugrįšiu su manikiūro nuotraukom naudojant essie. O kalbant apie šią foto… Turėjau nedidelę problemėlę. Buvo labai sunku perteikti tikrąją lako spalvą. Nenorėjau, kad ji atrodytų visiškai juoda, tačiau keliais sluoksniais nusilakavus nagus, jie tapo tokie tamsūs, kad mano planas kaip ir neišdegė. :)

Žodžiu, žinokit, kad tikrasis atspalvis yra tamsiai tamsiai žalias. Man jis pasirodė nuostabus. Niekada nieko panašaus neturėjau. Visi mano tamsūs beveik juodi lakai būdavo raudoni, ar violetiniai, o žalias atspalvis buvo šiokia tokia asmeninė naujiena.

Dėl tokių lakų man ir patinka tvarkytis nagus namuose. Labai malonus raminantis užsiėmimas! Manikiūras neatsibosta, nes galima dažnai keisti atspalvius. Gal maža problemėlė kyla dėl laiko stokos. Kartais atrodo, kad geriau jau kokią knygą prieš miegą paskaityčiau, vietoj nagučių tvarkymo. Bet taip būna retai. Šiaip jau, nagų lakavimas yra mylimas mano užsiėmimas.

Kai nagus buvau nusilakavusi essie ‘stylenomics’, draugė pastebėjo ir klausė ką aš ant viršaus užsitepus, kad taip gražiai blizga. O aš net top coat’o nebuvau naudojus. :)

Tikriausiai, jau žinote kur įsigyti essie lakų? Keliaukit į topbeauty.lt, dabar jie stipriai papildė essie atspalvių lentyną.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus