Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Grožio Dėžutės produktų apžvalga

2016-03-01

groziodezute

Sveikos! Nežinau, ar dar neatsibodau Jums su ta grožio dėžute, tačiau šį kartą noriu papasakoti ne apie ją pačią, o apie produktus, kuriuos radau dėželėje ir jau spėjau išbandyti.

Pradėsiu nuo pačio mylimiausio produkto - Moshi kūno šveitiklio karma is a bitch Vanilla Hazelnut. Tiesą sakant, visai nesvarbu koks tas šveitiklis būtų, jei turėtų tokį patį kvapą, aš vistiek jį naudočiau! Nesu turėjusi nieko, kas nuostabiau kvepėtų. Elgiuosi kaip tikra keistuolė, nes visiems, kas tik ateina į svečius, sakau ‘ateikit pauostyt mano kūno šveitiklį’ :)) ir nors tai skamba gana įtartinai, tačiau žmonės greitai įsitikina kodėl juos kviečiau tai padaryti. Dažniausiai visi sako, kad kvapas kaip raffaello saldainių. :) O kalbant apie jo pagrindinę funkciją, tai šveitiklis ją atlieka puikiai. Man patinka, kad jis gana grubus. Odą palieka sudrėkintą, tačiau ne nemaloniai riebaluotą. Mielai naudočiau ir antrą pakuotę!

Antras labiausiai patikęs dalykėlis - Konjac Sponge kempinėlė veidui prausti. Ją naudoti labai malonu. Lyg ir truputėlį šveičia veiduką. Kempinėlę paprasta išplauti, patogu naudoti. Patinka, kad lengvai galiu nuprausti visas vietas, tarkim prieiti prie plaukų augimo linijos, nosies kampučių. Dabar įpratau naudoti ją pasportavus, kai Foreo Lunai neturiu laiko. :)

Mossa Youth Defence naktinis veido kremas taip pat paliko gerą įspūdį. Nors šiuo metu naudoju kremus iš Artistry, dariau pertrauką vien tam, kad pabandyčiau Mossa produktą. Tiesa, nors ant pakuotės matome gervuogę, kvapas man šiek tiek primena anyžius. Kas juos mėgsta, puiku, kitus gali ir erzinti. Aš pripratau, man nebeužkliūna. Oda ryte tikrai atrodo atsigavusi, pailsėjusi. Kremas nėra itin riebus, todėl tikrai nesutepsite savo pagalvės.

Seba Med rankų kremas pasirodė gana neblogas. Puiku, kad greitai susigeria. Naudoju jį kiekvieną kartą, po rankų plovimo. Mano rankų oda kažkaip stebuklingai neatsigavo ir nesuminkštėjo, bet nieko blogo irgi negaliu pasakyti. Momentiškai jis veikia puikiai. :)

Golden Rose lūpdažis man visai patiko. Spalva intensyvi, gana ilgai išlieka. Net nežinau ką daugiau pasakyti. Tiesa, man patiko kaip atrodo lūpdažio pakuotė, gaila, kad ji tokios… Na, sakykim, pigios plastmasės.

Golden Rose nagų lakas nėra tipinės spalvos, kokią naudočiau savo manikiūrui, tačiau puikiai sunaudosi pedikiūrui. Spalva išties intensyvi, nors iš pirmo žvilgnio tikrai užtenka vieno sluoksnio, aš negaliu atsikratyti įpročio ir lakuoju dviem. :)

Labiausiai man nepatikęs dalykas - Golden Rose Cat’s Eyes skysta akių kontūro priemonė. Nors spalva ir intensyvi, bet nepatogu dažytis su tokia ilga lazdele. Produktas pasikabina kažkaip nelygiai. Bandžiau dažytis du kartus, abu juos vaizdelis buvo nekoks.

Apie mėginėlius nekalbėsiu, nes norint susidaryt kokią nors rimtesnę nuomonę, tikriausiai reikia ir pamėginti produktą ne kartą.

Tiesa, vos nepamiršau!!!! SKIRTUKAS KNYGAI buvo labai mielas siurprizas. Knygų skirtukus aš dievinu, pastarasis taip pat suras savąją knygą!

Kokie Jūsų atsiliepimai apie produktus, kuriuos radote savo dėželėje?

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus