Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Lakštinės veido kaukės

2016-03-07

artistrykaukes

Sveikos, merginos, kaip prasidėjo Jūsų kovas?

Aš ateinu su įrašu apie, dabar vis populiarėjančias, lakštines veido kaukes.

Mane jau veikia kalendorinis pavasaris, taip norisi tą šiltąjį sezoną pasitikti atsinaujinusiai, švytinčia oda, plaukais… Na, gerai būtų ir kūno formas padailinti… :))) Tai ėmiausi darbo! Apsikirpau plaukus (trumpiau, nei norėjau), buvau dantų higienos procedūroje, šiek tiek pabalinau savo šypseną :)), reguliariai sportuoju, kelis kartus ir soliariume jau spėjau apsilankyti! Ir nors, atrodo, rūpinuosi savo veiduku nepriklausomai nuo sezono, jaučiu, kad jam taip pat trūksta gyvybingumo, švytėjimo. Laimė, turime visas galimybes ‘prikelti’ odą namuose.

Aš ypač pamėgau dviejų gamintojų lakštines veido kaukes, kurias naudoju reguliariai - du kartus per savaitę. Neabejoju, kad vėliau tas intervalas paretės, o kolkas, kaip jau sakiau, noriu atsinaujinti. Rytoj laukia ilga kelionė automobiliu, o kondicionierius, miego trūkumas - atrodyti gražiai nepadeda, todėl šiandien buvo kaip tik ta diena, kai skyriau 20 minučių savo veido kaukės procedūrai. :)

Kodėl būtent tokio tipo kaukės? Todėl, kad tai labai patogu! Nereikia nieko tepti, vėliau prausti, valyti kaukės likučių. Šveisti savo vonios kriauklės… :) Tiesiog užsidedu ant veido kaukės lakštą, o vėliau jį paprasčiausiai išmetu, kaukės likučių nenuprausiu, įmasažuoju į veido odą.

Artistry Hydra-V kaukės šiek tiek prabangesnės, suteikia didesnį komforto jausmą, atrodo, kad oda sudrėkinama iš karto, iki vakaro net nesinori teptis jokio papildomo kremo. Tikriausiai, daugeliui moterų aktualu, kad sudėtyje yra hialiurono rūgšties. Sakyčiau, labai tinka visoms, bijančioms anksčiau laiko pasenti. :) Jei norite pasilepinti, rekomenduoju! Aš dar turiu vieną likusią kaukę ir tiesiog gailiu ją sunaudoti. Užsisakyti galite, jei turite savo Amway konsultantę, arba tiesiog elektroninėje parduotuvėje įsidėkite jas į pirkinių krepšelį, tada arčiausiai esanti konsultantė su Jumis susisieks.

Kas nori savo veiduką atgaivinti čia ir dabar, yra ir labiau prieinamas variantas, kurį pati mėgstu ir naudoju. Tai Biocell regeneruojanti veido kaukė (man kiek labiau patinka, nei tos pačios firmos drėkinanti). Ji šiek tiek lengviau išmirkyta serume, todėl užsidėję galite ir buities darbus atlikinėti, neturėtų varvėti… :) O naudojimo principas tas pats. Net ir hialiurono rūgšties yra! Mane šiek tiek užkabino tas faktas, kad ją rekomenduoja naudoti po saulės vonių. Kaip jau minėjau, kelis kartus spėjau nukeliauti į soliariumą, tai šias kaukes naudojau būtent po deginimosi. :)

Abu variantai man tinka ir patinka. Abu nuoširdžiausiai siūlau pabandyti, jei tik leidžia galimybės.

artistrykaukes

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus