Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mano veido priežiūra rytais

2016-03-09

veidoprieziura

Labas!

Dabar noriu papasakoti apie savo rytinę veido priežiūros rutiną. Nesakau, kad ji pati teisingiausia, o ir produktai dažnai mano lentynėlėse keičiasi, tačiau rodau, ką naudoju būtent šiuo metu. Gal turėsit kokių nors pastebėjimų.

Pirmiausia, kai atsikeliu, išsivalau dantis (būtinai šepetėliu nušveičiu ir lūpas) bei bėgu po dušu. Veido neprausiu jokia priemone, išlinsusi iš dušo ją nuvalau vatos diskeliu, suvilgytu miceliniu vandeniu.

Lūpas pasitepu drėkinančiu balzamu (būtiniausiai!), veiduką patepu maitinančiu kremu, o jautriai akių sričiai naudoju atskirą kremą. Tada jau bėgu darytis makiažo.

Tai va tiek! :)

veidoprieziura

Kol žadėjau trumpai papasakoti apie savo veido priežiūros rutiną rytais, į elektroninį paštą kaip tik atkeliavo šiek tiek informacijos apie atliktą tyrimą, kaip lietuviai skundžiasi odos problemomis, tačiau ja visiškai nesirūpina! Pamaniau, gal tokia informacija pasmalsavimui patiktų ir Jums. :)

Žodžiu, bendrovė ‘Amway’ užsakė apklausą, kuri parodė, kad 7 iš 10 moterų po žiemos jaučia, kad jų odos būklė pablogėjo, bet daugelis iš jų, savo oda rūpinasi netinkamai. Kažkodėl daugiausiai su odos problemomis susiduria namų šeimininkės! :) O apskritai savimi nesirūpina daugelis vyrų, kaimo gyventojų, mažai pajamų gaunančių asmenų ir žmonių, kurie neturi vidurinio išsilavinimo.

Dabar priminsiu visiems mažiau ir daugiau išsilavinusiems :)) žmonėms, ką turėtume daryti, kad oda atsigautų. Tikriausiai, nieko naujo, tačiau dėl vienokių, ar kitokių priežasčių, tų taisyklių dažnai nesilaikome. :)) O gal reikėtų, bent jau keičiantis sezonams. Tos pačios ‘Amway’ kompanijos produktų ekspertas pataria.

Atsisakyti: alkoholio, cigarečių, kavos (be kavos, tai aš tikrai negyvensiu), riebaus ir saldaus maisto (chmmm…)

Vartoti daugiau: vandens, žaliosios arbatos, sveikesnio maisto, papildomų vitaminų ir mineralinių medžiagų.

Pati nekantrauju vartoti naujus maisto papildus is stebėti pokyčius! Vėliau būtinai juos aprašysiu! Su vandens vartojimu apskritai neturiu problemų, o tas sveikesnis maistas, kavos kiekio mažinimas… Na, dar man yra kur ‘paaugti’. :)

veidoprieziura

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus