Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

'Louise Galvin' plaukams

2016-03-29

louisegalvin

Jei esate su manimi ilgesnį laiką, tai žinote, kad natūralių produktų nesivaikau, sudėtimi nesibaisiu ir naudoju tai, kas man tinka ir patinka.

Jei kalbėsim apie priemones plaukams, tai šie dalykėliai taip pat nėra išimtis. Nors jei ant pakuotės parašyta, kad nėra jokių silikonų… ir apskritai nieko kenksmingo, tai man čia tik didelis PLIUSAS! Svarbu, kad produktai išpildytų savo pažadus, kurie surašyti ant pakuotės. Iš savo patirties žinau, jog tas pažadų pildymas natūraliems eklologiškiems šampūnams dažnai būna sunkus dalykas. Tačiau visiems reikia duoti šansą save įrodyti, taip? :)

Jau netrumpą laiką naudoju Louise Galvin žvilgesio suteikiantį šampūną bei tos pačios firmos žvilgesio suteikiantį kondicionieriųwww.dijora.lt. Produktai skirti normaliems plaukams. Galite naudoti dažytiems, tačiau tinka ir natūraliems.

Jei reiktų apibendrint mano nuomonę apie produktus, skirčiau tam žodį PATINKA.

Šampūnas gausiai putoja, abu gaminiai gana maloniai kvepia kažkokiomis žolelėmis. Plaukai išties ima blizgėti, o paskyrus laiko ir gražiai juos suformavus džiovintuvu, atrodau kaip išėjus iš grožio salono. :) Vis tik jaučiasi, kad produktai profesionalų linijos.

Pakuotės ne tik gražiai atrodo, tačiau yra patogios naudoti. Nereikia nieko atsukti, atkimšti ir gadinti savo manikiūro. :) Dar labai džiugu, jog priemonių niekas netestavo su gyvūnais.

Negaliu pasakyti, jog čia pačios pačiausios, arba vienintelės ir nepakartojamos priemonės plaukams, kokias bandžiau apskritai, tačiau atsižvelgiant į natūralią sudėtį, galiu jas rekomenduoti iš visos širdies! Jei abejojate ar verta pirkti, patariu - verta.

Vienintelis minusiukas, kurį asmeniškai galiu duoti yra tai, jog ant pakuotės rašo, kad produktai palengvina plaukų iššukavimą. Tokio efekto nepastebėjau. Kaip tik visada papildomai dar patepu galus aliejuku, kitaip šukų iš plaukų neištraukčiau. Tik nežinau ar galiu tai vertinti objektyviai, nes mano plaukai apskritai linkę veltis. Net nepriklausomai nuo jų ilgio.

Šiaip, atrodo, kad mano plaukai pastaruoju metu tikrai atsigavo. Nežinau ar čia sutapimas, ar ne.

louisegalvin

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus