Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kai reikia pagalbos

2016-04-18

bioderma

Neseniai turėjau nemalonią patirtį su veido odos alergija. Žodžiu, bent kartą per metus, aš būtinai turiu ‘užšokti’ ant kokio nors veido kremo, su netinkamu man ingredientu.

Kaip žinia, mano vokai užtinsta, paraudonuoja, veido oda tampa šiurkšti, niežti ir pleiskanoja. Bent kelias dienas neįmanoma išlįsti iš namų.

Sumąsčiau pasidalinti savo patirtimi, gal kažkuriai panelei bus naudinga.

Nesvarbu kokius vaistukus gersite, esmė tame, kad kai oda sudirgusi, jai jau nebetinka tie įprasti veido kremai, kuriuos naudojame, kai mūsų oda yra sveika (turiu galvoje net ir tuos produktus, kuriems nesame alergiškos). Kitaip savo veido odą galime dar labiau suerzinti.

Vadinasi, reikia pasirinkti gaminius, kurie yra tinkami super jautriai odai. Ir aš kalbu ne tik apie dieninį, ar naktinį kremą. Kalbu apie VISUS odos priežiūros produktus.

Asmeniškai aš, labai pasitikiu Bioderma linija sudirgusiai odai. Bandžiau, man tiko ir patiko. Šį kartą nepirkau tik micelinio vandens, nes turėjau hipoalerginį iš BIOK.

Prausiklis, paakių kremas, švelnesnis kremas dienai, riebesnis kremas nakčiai. Jau po gero pusdienio mano oda atsigavo, per dvi dienas alergijos pėdsakų neliko. Priemones naudoju ir toliau. Taip iki tol, kol pasibaigs. Labai didelis pliusas tas, kad ilgainiui jos daro mūsų odą atsparesnę alergenams.

Nieko naujo kaip ir nepasakiau? :) Tik norėjau paskatinti jus, esant tokiai problemai, negalvoti, jog nutraukus kremo, kuriam esat alergiškos, naudojimą, jūsų alergija ims ir išnyks savaime. Nesikankinkit. O kas svarbiausia, neprisidarykit dar daugiau žalos.

Geriausia - pasirodykit odos gydytojui. O iki vizito, nenaudokite gaminių sveikai odai, rinkitės jautriai ir sudirgusiai odai skirtus produktus.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus