Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Artistry makiažo priemonės

2016-04-29

amway

Sveikos :)

Jei sekat mano FB puslapį, matėt, kad pradėjau naudoti Artistry makiažo gaminius.

Iki šiol, nei vienas Amway produktas manęs nebuvo nuvylęs, nors apie jų gaminius ir reputaciją tikriausiai pačios žinote. Atrodo, kaip viena kompanija gali gaminti tiek skirtingų dalykų ir visose srityse pirmauti? Praktiškai laukiau, kada rasiu kokį nors kabliuką, kur prisikabinti, ir papasakosiu ką nors iš neigiamos pusės (nebūčiau lietuvė :)). Tas laikas dar neatėjo.

Kai buvau paauglė, išbandžiau daug pigios kosmetikos, vėliau teko susipažinti su nemažai high-end firmų. Atsirinkau nemažai produktų, kurie man tinka, juos kartoju ir nenoriu naudoti nieko kito. Nesu didelė makiažo specialistė, niekada nebaigiau jokių makiažo kursų, ar panašiai, BET gerą daiktą aš tikrai galiu atskirti nuo prasto.

Nebūtų nieko keisto, jei vienas produktas būtų geresnis, kitas prastesnis. Dažnai makiažo gamintojai turi savo perliukus, kuriuos visi giria, o kiti gaminiai pasilieka šešėlyje. Aš, iš Artistry, išmėginau tik tris produktus, todėl tik apie juos ir galiu šnekėti, tačiau tikrai susižavėjau aukšta jų kokybe. Visai nenustebčiau, jei kada nors, atėjusi pas vizažistę, rasčiau ant jos stalelio sudėtas priemones iš Amway. Kolkas tik asortimentas internetiniame puslapyje man nepasirodė toks platus, kad būtų galima naudoti VIEN jų kosmetiką.

Pradedam nuo ilgalaikio makiažo pagrindo Exact Fit. Bėda ta, kad jis atkeliavo daug daug šviesesnio atspalvio, nei mano oda, tai išmėginti jo normaliai negalėjau.

Su šviesia kauke ant veido :), pavaikščiojau porą valandų, kol niekas nematė, todėl tikro patvarumo įvertinti negaliu, bet mane maloniai nustebino, kad jis SUPER stipriai maskuoja, tačiau galiausiai taip susigeria į odą, kad užbaigimas būna visiškai natūralus. Jo maskavimą galiu drąsiai lyginti su Estee Lauder Double Wear, tik tiek, kad Estee Lauder reikia įgudusios rankos išsklaidymui bei labai gerai sudrėkintos odos, o štai Artistry pudra odos visiškai nesausina ir lengvai lygiai pasiskirsto. Dar vienas pliusas, kad turi SPF 15 (ir niekada nepirkit pudros, kuri apsaugos nuo saulės neturi!). Apie ką negaliu papasakoti, tai jos patvarumas. Per kelias valandas ji ant veido nepakito ir atrodė gražiai, bet būkim teisingos, juk dažniausiai su makiažu vaikštome bent 8 valandas, tai nežinau ar šitas testas būtų išlaikytas taip pat gerai.

Ką dar reikėtų paminėti - gana patogus dozatorius. Gražus, kokybiškas buteliukas. Labai labai rekomenduoju šį makiažo pagrindą. Nuoroda štai čia. Aš turiu atspalvį L1W1, jei jūsų oda nėra šviesi, gal šiek tiek įdegusi, siūlau žiūrėti tamsesnius atspalvius.

amway

Antras man patikęs dalykėlis - ilgalaikis akių pieštukas. Aš turiu Plumberry. Šiltas, tamsios slyvos atspalvis. Vienoje pusėje drožiamas medinis pieštukas, kitoje pridėta kempinėlė išsklaidymui. Kai brakiu pieštuku apatinį voką, tos kempinėlės nenaudoju, tačiau viršutinį voką, manau, reikėtų pasklaidyti, kad užbaigimas atrodytų natūraliau. Nors man, skysto pravedimo gerbėjai, pieštukas viršutiniam vokui visiškai neaktualus, apatinį kontūrą pradėjau (būtent šiuo pieštuku) ryškinti kiekvieną dieną. Tai yra vienas minkščiausių, ryškiausiai brėžiančių pieštukų, kuriuos mėginau. Patikimas variantas, išbandytas net prieš vėją ašarojant akims. Iki šiol naudojau Lancome Le Crayon Miracle pieštukus, su kuriais dirbti buvo daug sunkiau.

amway

VOKŲ ŠEŠĖLIAI! Turiu paletę pavadinimu Natural Glow, manau, kad pačios geriausios spalvos iš tų, kurias galima ten pasirinkti. Realybėje šiek tiek šviesesnės, nei Amway puslapyje.

Nežinau ar tai pliusas, ar minusas (požiūrio klausimas), tačiau dėkliuką šešėliams reikia pirkti atskirai. Na, nebent jums to dėkliuko nereikia…

Apskritai, kai dabar rinkoje labai daug gerų vokų šešėlių, firmoms tarpusavyje, šioje srityje, konkuruoti turėtų būti sunku.

Artistry šešėliai neabejotinai kokybiški, pigmentuoti. Puikūs deriniai su matinėmis ir blizgiomis spalvomis. Galima lengvai susikurti tiek dieninį, tiek vakarinį įvaizdį. Kaip ir neturiu prie ko prikibti.

Ar aš rekomenduočiau įsigyti būtent šiuos šešėlius, vietoj gerai žinomų Urban Decay, Zoeva, Bellapierre… Kai galima turėti daugiau atspalvių vienoje vietoje? Na ne, nemanau. Artistry šešėlius patarčiau rinktis toms moterims, kurios šešėlių beveik nenaudoja, bet norėtų turėti kelias, sau tinkančias, spalvas, kurias galėtų panaudoti tais atvejais, kai norėtų atrodyti ryškiau, puošniau, negu įpratai. Joms tikrai užteks keturių, kokybiškų šešėlių paletės.

amway

Šiandien tiek! Mintys ir pastebėjimai visada laukiami apačioje. Gero savaitgalio, būkit gražios!

amway

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus