Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Vasaros kosmetika

2016-05-20

vasaroskosmetika

Daugeliui vasara asocijuojasi su šokoladiniu įdegiu. O su kokia kosmetika jums asocijuojasi pats įdegis? Man, tai su dviem dalykėliais - didelį spf turinčiais kremais ir kūno bei veido bronzeriais. 2016 metų vasaros sezonui aš jaučiuosi visiškai pasiruošusi. Itališka kosmetika valdo :))

Šiltąjį sezoną pasitikau su limituoto leidimo Desert Dunes keptu bronzatu iš KIKO Milano. Mano atspalvis - 200 WARM MELANGE. Labai šilto tono, stipriai pigmentuotas, todėl šiek tiek byra. NUOSTABIAI spindi. Jokių atskirų žėričinčių detalių neturi, matomai viskas super smulkiai sumalta, tačiau galutinis rezultatas spindintis, sakyčiau - šilkinis. Naudoju lengvam skruostų pakontūravimui, o ant viršaus, kaip skaistalus, dedu nedidelį sluoksnį Benefit Coralista. Esu tikra, kad produkto pilnai užteks visai vasarai. Kas gyvenate ten, kur yra KIKO parduotuvių, užsukite pasidairyti, nes produktas lentynose bus neilgai. O tos merginos, kurios, artimiausiu metu, fizinėje parduotuvėje apsilankyti negali, užsukite į internetinę svetainę štai čia.

PUPA Milano šį sezoną siūlo ne vieną šaunią naujieną, kuri padės pasirūpinti oda, suteikti jai gražų įdegį, ir jį išlaikyti. Pirmasis, kurį išbandysiu - daugiafunkcinis įdegį skatinantis kremas, kurį galima naudoti ne tik kūnui, tačiau ir veidui! Jei naudosite jį kelios dienos iki deginimosi, kremas skatins melanino gamybą, kas vėliau jums padės atrodyti kuo natūraliau parudavusiai. Jei naudosite deginimosi metu, kremas pagelbės greičiau įgauti šokoladinį atspalvį, nors turiu atkreipti dėmesį, kad papildomai reikės naudoti ir kokį nors kitą produktą su apsauga nuo saulės spindulių, nes šis kremas spf neturi (minusiukas). Na, o kai jau būsite gražiai rudos, tai naudokite kremą tam, kad įdegis ilgiau išliktų, oda būtų išpuoselėta, lygi. Kremas yra švelnaus, tikrai neįkyraus kvapo. Galite įsigyti čia.

Apie kremus, kurie skatina įdegį, tikriausiai, girdėjome visos. O ar girdėjote apie aerozolinį purškiklį su aukštu saulės apsaugos faktoriumi, kuris tiktų visam kūnui, veidui, PLAUKAMS, net galvos odai! Ir dar būtų atsparus vandeniui! Jūsų plaukus šis purškalas apsaugos net nuo vandens druskų, pavyzdžiui, sūrioje jūroje.

Žodžiu, bent jau man, tai ne paprastas produktas, o kažkoks stebuklas. Siūlysiu jį visoms draugėms ir giminaitėms. Naudojimas labai paprastas, nes tereikia išsipurkšti norimas vietas, net nereikia įtrinti į odą. Nuoširdžių nuoširdžiausiai :)) manau, kad šiuos produktus turėti savo atostogų tašėje būtų kuo puikiausia idėja. Gaila tik, kad mano atostogos dar turės palaukti iki liepos vidurio…

Minusą matau tik vieną - buteliukas gana didelis, jei būtų po kokių 75ml talpos, sakyčiau, kad verta nešiotis kasdienėje rankinėje, o tikrasis, 200ml, buteliukas yra gana didelis, kaip koks plaukų lakas, tai… Na, su kelionine taše problemų jokių.

Nusipirksite čia.

vasaroskosmetika

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus