Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Bath & Body Works

2016-06-01

bathandbodyworks

Nors aš nesu didelė gerbėja visokių ryškių ir vaikiškų pakuočių, yra viena išimtis. Jos pavadinimas - Bath & Body Works. Esu tikra, kad apie šią amerikiečių kompaniją žinote jau seniai, taip?

Nuo tada, kai ją atradau aš, esu kaip apsėsta visko, ką jie gamina. Ir visai nesvarbu, kad pakuotės tokios ryškios ir žaismingos, kad kartais jaučiuosi kaip mokyklinukė, kai reikia išsitraukti kokį rankų dezinfekatorių.

Maža bėdelė ta, kad jų produkcijos sunkoka įsigyti Lietuvoje. Fizinių parduotuvių nėra, o platintojų pasiūla nedžiugina. Tik dezinfektorių gana normalų pasirinkimą radau groziodraugas.lt.

Šiaip ar taip, kai yra galimybė, stengiuosi apsipirkti užsienyje. Dar turiu gerą sesę, kuri nepamiršta, ką mėgstu, kai lankosi svetur. Kainos labai nesikandžioja, todėl rekomenduoju, ištaikius progą, atkreipti dėmesį į jų parduotuves, pavyzdžiui Lenkijoje.

Pagrindinis visų gaminių bruožas yra AROMATAS. Jei nemėgstate stiprių kvapų, net nežiūrėkit į B&BW pusę. O mane jie tiesiog žavi. Išbandžiau įvairius kremus, žvakes… Jų ŽVAKĖSSS, O DIEVE… Atidarykit stiklainiuką ir palikit, kvepės visas kambarys. Pasirinkimas labai platus, tikrai rasit, kas patinka. Nekantraujų jų įsigyti rudenį. Rudeninės kolekcijos man patinka labiausiai, visi tie moliūginių pyrgagų, ar medienos kvapai yra pasaka.

Vasaros metu džiaugiuosi rankų kremu. Gerai maitina odą, greitai susigeria, turi vitamino E, kuris saugo nuo senėjimo. Na, normalus kremas, jei kalbėsim apie poveikį. O jei vėl kalbėsim apie kvapą, tai man labiausiai patinka, kad nors jis ir super stiprus, nepasakyčiau, kad sintetinis. Dar neįsigilinus į tai, ką sako pakuotė, puikiai užuodžiau ir atskyriau citrinos bei arbūzo aromatus.

Be rankų dezinfektoriaus jau neįsivaizduoju savo gyvenimo, ypač vasarą, kai dažnai patenku į sąlygas, kai negaliu greitai nusiplauti ranku, o tenka paliesti ir maistą, ir prakaitą nuo nosytės nusivalyti (!), pasakykit, kad ir jums tenka?

Žodžiu, mano vasaros TOP dalykėliai matosi nuotraukoje. Jei ieškot ko nors labai šilto, kvapnaus, kas vėliau primintų vasarą, atkreipkit dėmesį į Bath & Body Works. Mano bloge apie jų produkciją, tikiu, išgirsite dar ne kartą.

bathandbodyworks

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus