Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Mano veido priežiūra vasaros metu

2016-06-08

veidoprieziura

Jeigu žiemos metu mėgstu pasilepinti riebesnėmis kaukėmis ir brangesniais veido kremais, tai vasarą noriu itin paprastos veido priežiūros rutinos. Kuo ilgesnės dienos, tuo, atrodo, mažiau laiko namuose, prie veidrodžio.

Mėgstu jaustis gaiviai, per daug neapkrovusi veido, apsisaugojus nuo žalingos saulės. Ir visai nenoriu blizgėti, kaip iš pirties išėjus.

Pirmiausia, ant švarios odos, tepu paakių serumą. Šiuo metu naudoju Coup D’eclat firmos serumą nuo raukšlių, skirtą naudoti nuo 25 metų. Stebuklo nespėjau pastebėti, nes nenaudoju net mėnesio, tačiau jo ir nesitikiu. Svarbu, kad puikiai sudrėkina ir, kas svarbiausia vasaros metu, atgaivina jautrią paakių odą.

Tada odą išsitepu La Roche-Posay apsauga nuo saulės. Pakuotėje 50ml, tačiau kremas toks skalsus ir riebus, kad tiks ne tik veidui, bet ir kitoms kūno vietoms patepti. Manau, kad man jo užteks visai vasarai (galite tepti veidą, kūną, tinka jautriai kūdikių odai ir t.t.). Jį panaudojus, veidas atrodo gana riebiai, blizga. Tada į pagalbą ateina mano nuostabusis Bioderma Sebium Mat Control kremas, kuris odą ne tik sudrėkina, tačiau ir padaro ją matinę. Rimtai. Blizgesį kaip ranka nuima, paslepia išsiplėtusias poras, sukuria puikų pagrindą makiažui.

Ši išvardinta trijulė yra mano vasariškų dienų TOP. Oda jaučiasi ir atrodo puikiai.

veidoprieziura

veidoprieziura

veidoprieziura

Vakarais akių makiažą nuvalau su miceliniu vandeniu, tada darbuojuosi su Uriage prausikliu ir Foreo Luna. Antrą kartą Uriage prausiklio nepirksiu, nors jis tinkamas ir kūnui, ir veidui, vis patebiu, kad suputojus, labai graužia akis. Tokio tipo Bioderma prausiklis man daug labiau patiko. Abu jie skirti sausai odai, jos nedžiovina.

Makiažo likučius (nors po Foreo Luna jų būna nebent prie pat akių) dar kartą nusivalau su miceliniu vandeniu. Paakius patepu tuo pačiu serumu, o likusį veidą drėkinu Bioderma Sebium Hydra kremu. Šiltu sezono metu reikia nepamiršti drėkinti tiek sausą, tiek riebesnę odą. Juk dažnai net tyro vandens neišgeriam tiek, kiek reikėtų. Neleiskim odai pasidaryt kaip džiovintai slyvai.

Tarp kitko, visus mano minėtus kremus turėtumėt lengvai surasti vaistinėse.

veidoprieziura

Ką Jūs naudojate vasaros metu, gal turite savo atrastų kosmetikos perliukų, kuriuos būtų verta išmėgint? Žinau, kad kelis kremus tikrai spėsiu pabaigti iki vasaros vidurio, o tada pirksiu naujus. Manau, jog tokius pačius. O gal turit parekomenduot kažką ypatingo?

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus