Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kvepalai-putos?

2016-06-16

kvepalai

Ar esate ką nors girdėjusios apie putų konsistencijos kvepalus? Jei pasakysit, kad čia jau senas dalykas ir ilgą laiką tokiais kvepinatės, labai nustebsiu. :)) Aš savo rankose kokį pusvalandį sukiojau ir žiūrinėjau flakonėlius, galvojau, ar teisingai supratau, ar čia tikrai kvepalai?

Vėliau puoliau ieškoti informacijos internete, bet ne kažin ką ir radau. Atrodo, kad pasaulis (kolkas) nėra dėl jų pamišęs, vis tik, aš puikiai suprantu kodėl topbeauty.lt įtraukė juos į savo asortimentą. Labai džiaugiuosi, kad yra parduotuvė, kuri nebijo likti nesuprasta ir stengiasi mus supažinti su naujienomis bei visokiais awesome dalykėliais. Ne vien būtiniausia kosmetika, kuri šiuo metu ‘ant bangos’, bet ir produktais pasilepinimui, pasmalsavimui. Dabar jau imu laukti to vaivorykštinio highlighter’io, kuris, kaip supratau, lietuvaitėms sukėlė šoką. Jei jis kur nors prekyboje atsiras, tikiu, kad tai bus topbeauty.lt parduotuvėje. :))

Kol visai nepabėgau į lankas, tai kalbam apie pačius kvepalus!

Žodžiu, galima rinktis iš keturių skirtingų aromatų, kurie susideda iš beprotiškų dalykų!

  • Žydra spalva pažymėtas flakonėlis Paper Shaker: mandarinas, braškė, avietė, pačiulis, muskusas, POPKORNAI, jazminai, laukinės avietės.

  • Violetinis Razz My Berries: aksominiai persikai, obuoliai, juodosios uogos, baltasis kedras, sausa mediena, gintaras, jazminai, baltosios rožės.

  • Rožinis Classy Chassis: kriaušė, kokosas, mandarinas, santalas, vanilė, pačiulis, jazminai, lelijos.

  • Raudonas Heels on Fire: juodoji vyšnia, avietės, slyvos, muskusas, gintaras, vanilė, orchidėja, frezija, vilkdagis.

Labai subjektyviai pasakysiu, kad man itin skaniai kvepia Razz My Berries, tiesiog skaniai - Heels on Fire, visai nieko - Classy Chassis, o Paper Shaker man primena kambario gaiviklį. Pastebėjau, kad dauguma kvepalų, kuriuos naudoju, susideda iš gintaro ir medienos natų, tai paskaičius Foamous Mousse de Parfum etiketes, nelikau nustebusi. :)

Drįsčiau teigti, kad visi keturi aromatai yra gana saldūs, jei nenorit kvepėt kaip saldainiukai, turbūt naujo kvapo reikės dairytis kažkur kitur.

TAIP, kvapai yra tikrai stiprūs ir išsilaiko nuo ryto, iki pat vakaro. Tereikia papurtytį buteliuką ir išpurkšti nedidelį kamuoliuką putų, tada užtepti ant tų vietų, kurias norisi pakvepinti - riešus, kaklą, ar krūtinę… Tai nėra losjonas, kvepalai susigeria labai greitai, ant viršaus be vargo galima rengtis drabužius. Kas labai svarbu - nesausina odos.

Aš, tarp paprastų kvepalų ir šių, pastebėjau tokį skirtumą, kad purškiamą aromatą galime paskleisti ir ant drabužių, pavyzdžiui kokios skarelės, o putomis jau megztinio neišmasažuosi. :) Tai ir kvapas labiau jaučiamas esant arti žmogaus. Žiemą rinkčiausi įprastus kvepalus, o kol nešiojam visokius marškinėlius su trumpom rankovėm - puikus variantas yra šios putos.

Gal ir nelabai padori mintis man kilo, bet įsivaizduoju, kad šie kvepalai labiausiai turėtų patikti paauglėms, pradėjusioms vaikščioti į pasimatymus… Tiems ilgiems pasivaikščiojimams susikibus už rankų, ir dar ilgesniems pirmiesiems bučiniams. Neįmanoma vaikinui nekvepėti. :)

Norėjau rašyti, jog minusas tas, kad flakonėlis pakankamai didelis, jog netilptų į mažą rankinę, bet po to pagalvojau, juk nėra jokio reikalo jo nešiotis su savimi. Teptis prie visų putomis… Na, atrodytų įdomiai. O jei nepamiršit pasitepti rytais, stiprus kvapas tikrai puikiai laikysis iki vėlaus vakaro.

Jei ruošiatės į draugės gimtadienio vakarėlį, manau, kad tai būtų labai originali ir miela dovana.

Radau šiokį tokį video, kuriame aiškiai parodyta kokios gi tos putos, atkeliavusios tiesiai iš Prancūzijos:

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus