Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Birželio Top 3

2016-06-23

birzeliotop

Visą birželio mėnesį mano namuose stipriai sužibėjo trys produktai, kuriuos naudoju kiekvieną mielą dieną. KIEKVIENĄ. Dalinuosi sąrašu, mainais laukiu Jūsų sąrašiuko. Nebūtinai apie kosmetiką - gali būti ir maistas, vieta, knyga… Žodžiu, labai labai įdomu, pasidalinkit!

  1. CHANEL CHANCE EAU FRAÎCHE (EdT) kvepalai. Šiaip jau, esu saldžių kvapų gerbėja, tačiau vasarai norisi ko nors gaivaus. Pastarasis aromatas primena gėles, gal kažkiek citrusą. Stiprus, net kiek aštrokas kvapas, todėl puikiai tinka ir vakarui. Sakyčiau, klasikinis aromatas suaugusiai moteriai. Jei man būtų kokie 16 metų, būčiau apibūdinusi kaip ‘bobiški’ kvepalai, o kadangi man visi 26, be vargo jais kvepinuosi. Nors ant naktinio stalelio sustatyta nemažai kitų buteliukų, rankos kasdien tiesias ties Chanel Chance. Jaučiu, kad šią vasarą išnaudojusi, kitai vasarai pirksiu tuos pačius kvepalus.

  2. L’BIOTICA ACTIVE LASH blakstienų ir antakių augimą skatinantis serumas. Apie jį jau pasakojau kiek anksčiau. Tai yra mano antroji pakuotė. Serumas puikiai veikia ir duoda ILGALAIKĮ rezultatą. Man asmeniškai, pirmojo buteliuko užteko kažkur 4 mėnesiams (naudojant tik blakstienoms), o rezultatus mačiau visą pusmetį. Neseniai blakstienos vėl ėmė silpnėti, todėl įsigyjau antrą pakuotę. Jau po trijų savaičių mano blakstienos daug daug daug ilgesnės. Pirkau Eurovaistinėje.

  3. Kerastase Elixir Ultime Oleo Complexe aliejukas visų tipų plaukams. Labai maloniai ir švelniai kvepia, greitai susigeria ir neapsunkina plaukų. Suteikia žvilgesnio, daug lengviau išsišukuoti, plaukai mažiau veliasi. Naudoju kasdien po plovimo drėgniems plaukams. Dažnai dar praeidama patepu ir sausus. Šiek tiek primena mano pamėgtą aliejuką iš Milk_shake, tą su argano aliejumi. AMEN.

birzeliotop

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus