Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Blushing Hearts

2016-08-17

skaistalai

Niekam nepaslaptis ką pamėgdžiojo Makeup Revolution sukurdami I Heart Makeup - Blushing Hearts skaistalus. :) Žinot, mano manymu, tai tiesiog PUIKIAI pavykusi kopija. Jau vien pasižiūrėjus ir atidarius pakuotę mano širdis išsilydė, o vėliau nenuvylė ir produkto kokybė.

Aš neįsivaizduoju kaip rastumėte ką nors geresnio (už 8.99€), jei ieškotumėte blizgių, stipriai pigmentuotų skaistalų. Spalvos yra super duper barbiškos, princesiškos, mergaitiškos… Na, pavadinkit kaip norit, svarbu, kad esmę supratot (?). Jei norit susikurti sau tobulos panelės (It Girl), su skaisčiais skruostukais, įvaizdį, tai produktą matote prieš save.

Jei pasirinksit šiuos skaistalus naujam mokslo metų sezonui, noriu įspėti, kad produkto nepadaugintumėt ir prieš keliaudamos į mokslus, dažytumėtės jau pilnai atsibudę, prie gero apšvietimo. Natūraliam įvaizdžiui sukurti aš naudoju savo didelį, labai labai švelnų skruostų šepetėlį, dar stukteliu jį į stalo kraštą, kad nubyrėtų skaistalų perteklius, o tada švelniai patapšnoju vietas, kurias noriu parausvinti. Tobula.

Priklausomai nuo nuotaikos (ar makiažo) galima pasirinkti vieną iš trijų pakuotėje esančių atspalvių, tačiau aš per daug nesivarginu ir visus juos maišau. Du atspalviai blizgūs, be atskirų detalių, o vienas iš jų - su atskirais mažyčiais žėručiais.

Kalbant apie pakuotės patogumą, tai namuose laikant nekils jokių problemų. Keliaujant, užims nemažai vietos, čia jau pirmiausia grožis, po to kompaktiškumas. :) Mano kelioninėje kosmetinėje indelis išsilaikė nė karto neatsidaręs, nors jaučiu, kad yra pakankamai laisvas, jog retsykiais atsiskirtų.

Apibendrinus, galiu pasakyti, jog po blizgių skaistalų rekomendacija pasirašau šimtu procentų. Man labai patiko. Puikus kainos ir kokybės santykis.

Nusipirkti galite čia.

skaistalai

skaistalai

Įdomumo dėlei apačioje įkėliau ir nuotrauką, kaip atrodo Too Faced (sakykim, kad originalus produktas) skaistalai. Kiek skirtumų rasit?

skaistalai

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus