Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Death By Chocolate

2016-08-17

deathbychocolate

Jau žinau ką pagalvojot, kai pamatėt Makeup Revolution I Heart Makeup šešėlių paletę Death By Chocolate… Tikriausiai, kad kažką panašaus jau esate matę anksčiau? Leiskit atspėsiu - tai žinomos Too Faced kompanijos gaminys, dar viena akių šešėlių paletė, pavadinimu Chocolate Bar. :) Aha, Makeup Revolution pagamino, galima sakyti, analogą. Ir nors jis nekvepia skanutėliu šokoladu, kaip originali paletė, tačiau visa kita, mano nuomone, gavosi tikras šedevras.

Dažniausiai, visų palečių minusas būna tas, kad matinių ir blizgių šešėlių santykis būna labai jau neteisingas. Kartais atrodo, jog kosmetikos kompanijos mus nori paversti blizgutėmis. Šešėlius, kuriuos galėtume lengvai pritaikyti ir dienos, ir vakaro įvaizdžiui, surasti gana sunku. Death By Chocolate privertė mane aikčioti iš džiaugsmo. Paletėje radau net 6 visiškai matinius atspalvius. Žodžiu, galima lengvai sukurti ir dieninį dievaitės Kylie Jenner makiažą, ir vakarinį spindintį Kim Kardashian įvaizdį.

Pasižaidimo darantis makiažą turėsiu dar gerą mėnesį. Laukiu progos, kai reikės pasipuošti (ir apranga, ir dekoratyvinės kosmetikos priemonėm)!

Apie pigmentaciją galit net neklausti, ji neabejotinai stipri. Šešėliai ant odos atrodo gal net kiek ryškiau, nei paletėje. Bet kas mane labiausiai nustebino, tai puikus jų išsilaikymas visą dieną. Turiu tikrai brangesnių šešėlių, kurie į voko raukšleles subėga jau pirmą valandą. Makeup Revolution pasistengė, kad jų produktas ant voko išliktų bent kokias 5 valandas (nenaudojant jokios specialiai šešėliams skirtos bazės). Na, bent jau tiek laiko jie išlieka ant manęs.

Miinusiukas irgi yra. Man pasirodė, kad juos gana sunku išsklaidyti. Reikia nepatingėti ir pamakaluoti :) makiažo teptuku kiek ilgiau, nei su kitais šešėliais. Tiesiog stenkitės būti kruopštesnės iš pat pradžių, tai nereikės ilgai vargti vėliau.

topbeauty.lt parduotuvėje šios paletės šešėliai pavaizduoti ne itin kokybiškai, todėl įkeliu nuotrauką, darytą iš arti, dienos šviesoje.

Įdomumo dėlei, apačioje įdėjau ir Too Faced Chocolate Bar nuotrauką, kad galėtumėt palyginti. Apie kokybę kalbėti negaliu, nes nebandžiau abiejų produktų, bet atspalviai… Sakyčiau, kad Makeuo Revolution dar gražesni (?).

deathbychocolate

deathbychocolate

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus