Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

patirtis su Avon lūpdažiais

2016-09-26

avonlupdaziai

Sveikos!

Iš pradžių norėjau tik trumpai pasidalinti savo patirtimi, naudojant Avon lūpų produktus, Facebook paskyroje. Vėliau supratau, kad per daug turiu ką papasakoti…

Mano patirtis, su Avon lūpdažiais, gana didelė. O jei noriu ją apibendrinti, galvoje užverda tikra košė. :)

IKI ŠIOL, šie lūpdažiai buvo vieni mano mylimiausių. Atrodė, kad tai puikus kainos ir kokybės derinys. Savo kasdienėje kosmetinėje turėjau ryškų Chanel lūpdažį, ir neutralios spalvos Avon, kurį gavau dovanų prieš kokius metus.

Pirmas dalykas, kuris negali neužkliūti, yra toks - jei galvojate, kad atspalviai kataloge ir realybėje sutampa, jūs klystate. Jei išsirinkote tamsų atspalvį, gali būti, kad gavusios nustebsite koks jis šviesus, arba atvirkščiai. Su lūpų pieštukais lygiai tas pats. Ironiška. Jaučiu, kad čia kaip kokia loterija. Jei į tai per daug nekreipsite dėmesio, ko gero, gausite tikrai puikios kokybės lūpdažį, kurį malonu naudoti. Visi jie gana ilgai išsilaiko, tolygiai užsitepa ant lūpų, turi kokybiškus neslankiojančius dangtelius ir t.t.

Žinot, aš su Avon užsakymais visada darau taip - iškart nusiperku kelis skirtingų spalvų lūpdažius, o tada žiūriu, kuris patinka labiausiai. Likusius, dažniausiai taip pat naudoju. Bet visada iš anksto nusiteikiu, kad TIKSLIAI nežinau ko sulauksiu. Man šis žaidimas visai tiko, nes juk ne karvę kainuoja, kosmetikos man nebūna per daug.

Kai pamačiau, kad Avon išleido matinių lūpdažių seriją, labai labai apsidžiaugiau. Norėjau visų. Nusprendžiau pradėti nuo kelių iš jų. Aišku, spalvos ne visai atitiko. Nelabai patiko teplūs matiniai juodi dangteliai, bet ką jau čia… Keisčiausias dalykas buvo tas (grynai mano asmeninė patirtis), kad tie lūpdažiai turi įdomių skirtumų.

PIRMIAUSIA, nors iš pažiūros visų pakuotės vienodos, jiems netinka vienas kito dangteliai. :) Žodžiu, Avon pasirūpino, kad tikrai nesumaišytumėte savo lūpų dažų kamštukų. Iš pradžių atsidariau visus, norėjau palyginti spalvas, o tada žaidžiau kažką panašaus į dėlionę, kol suradau kuris dangtukas, kuriam produktui tinka.

Kitas keistas dalykėlis buvo tas, kad vienas lūpdažis visiškai nesausino lūpų ir, iš pradžių atrodęs matinis, pradėjo keisti savo konsistenciją į kreminę. Po kelių valandų mano lūpos švelniai blizgėjo.

Kai jau galvojau, kad visi šie lūpdažiai vienodi, kitą dieną užsitepiau tamsesnį. Lūpas šiek tiek sausino, iki dienos pabaigos buvo stipriai matinis.

Ir žinot, sakyčiau, kad tai priklausė nuo mano prieš tai naudoto lūpų balzamo, ar pačio organizmo polinkio tą dieną drėkinti mano lūpas :), tačiau ta pati tendencija išliko ir vėliau naudojant tuos pačius produktus.

Vos nepamiršau pasakyti, kad trečias lūpdažis pas mane atkeliavo “sumaltas”. Vos atidariau dangtelį, lūpų dažai iškrito ir jau atrodė tokie, kaip čia pasakius - kaip apkandžioti. Dėl kelių eurų visai neketinau aiškintis. Įstačiau atgal tą lūpdažį į jo vietą, šiek tiek nupjoviau peiliuku ir sakiau naudosiu. Bet visvien kažkaip nemalonu gauti naują apgadintą daiktą.

Neatradau jiems TIP TOP tinkančių Avon lūpų pieštukų, tačiau spalvos, kaip matot apatinėj nuotraukoj, išties gražios. Na, nepaisant visų minusų, niekaip negalėčiau pasakyti, kad Avon lūpdažių niekada nepirksiu ir nenaudosiu. Naudosiu, tikrai. Bet visada tikėsiuos kokių nors nesusipratimų. :)

avonlupdaziai

Platesnė juostelė iš kairės - matinio lūpdažio atspalvis Red Supreme (šalia automatinis pieštukas Coral Desire), iš dešinės - Berry Blast (šalia automatinis pieštukas Mistery Mauve). Dabar žiūrint į nuotrauką, man atrodo, kad realybėje jie yra dar ryškesni.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus