Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

dušo putos

2016-09-27

dusoputos

Eilinį kartą būdama Vokietijoje, pamačiau parduotuvėse dušo putas. Aišku, turėjau prigriebti.

Pasirinkau Bilou firmos - Tasty Donut, Nivea - creme care. Abu gamintojai siūlo nemažą dušo putų priemonių pasirinkimą, tereikia atsirinkti patikusį aromatą, ar odos tipą. Pakuotės atrodo gana žaismingai ir yra patogios naudoti.

Bilou dušo putos man pasirodė šiek tiek skalsesnės, nei Nivea. Taip pat, neabejotinai stipresnio kvapo. Tačiau poveikis, ar pati patirtis naudojant, lygiai tokia pati. Kažkas tarp dušo želė ir skutimosi putų, bet gerai neatlieka nė vienos funkcijos.

Panaudojus putas, jausdavaus paprasčiausiai smagiai pasižaidus, bet pasigedau to norimo švaros ir gaivos jausmo. Apie skutimąsi negali būti nė kalbos, nes putos gana sausos, peiliukas deramai neslysta, galima lengvai susižeisti.

Abu produktus pabaigiau kažkur iki pusės, padėjau į savo atliekamos kosmetikos krepšelį, kurį kas kažkiek laiko peržiūriu ir, dažniausiai, išmetu nepatikusią produkciją velniop.

Tik vienu atveju matau šias dušo putas naudojamas - jei namuose yra vaikų. Juk žaisti, terliotis, su kvapniomis putomis, turėtų būti puiki ir naudinga vakaro pramoga, prieš einant miegoti. :)

Apibendrinant - man nepatiko, ne mano produktas. Daugiau tikrai nepirksiu. Nesusigundysiu net visais tais siūlomais popkornų ir ledų aromatais.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus