Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

naktinės veido kaukės

2016-09-28

veidokaukes

Kaip seniai aš kažko TOKIO ieškojau!

Kuo toliau, tuo labiau mane stebina L’biotica produktai, nes kiek jų išbandžiau - visi veikia. Ir nekyla abejonių, kad gal reikėtų panaudoti ilgėliau, gal kažko nepastebėjau… Pastebiu poveikį, kai tik pradedu produktą naudoti. Blakstienų serumą naudoju jau trečią iš eilės, o neseniai nusprendžiau pabandyti ir naktines veido kaukes DERMOMASK Night Active.

Visos jos iš esmės yra nuo senėjimo, todėl radus gausų pasirinkimą, nusprendžiau imti skirtingas. Pradedant skambiu pavadinimu Lazerio Galia, baigiant kiek paprastesniais (juokauju) - aukso siūlai, ar deguonies kokteilis.

Reikalas toks, kad jų nereikia nuplauti vandeniu. Prieš miegą (tarp 22val vakaro - 1val nakties) užsitepu, keliolikai minučių palieku, kad susigertų, likučius nuvalau servetėle, ar sausu vatos skritulėliu, tada keliauju miegoti. Ryte atsikeliu su skaisčia oda.

Po visų kaukių oda, bent jau mano atveju, jaučiasi sudrėkinta ir pašviesėjusi. Nors reikėtų naudoti 2-3 kartus per savaitę, aš užsitepu 3-4. Mano odai tai patinka, o kaukės nėra brangios, tai kodėl gi ne?

Pabandykite savo oda pasirūpinti iš širdies. Nepagailėkit keliolikos eurų išbandyti veido kaukėms, pamatysit, kaip pajusit skirtumą tarp to, ką matote veidrodyje šiandien, bei to, ką pamatysite panaudojusi Dermomask.

Lengvą skirtumą, tarp visų kaukių jaučiau ne pačiame rezultate, tačiau jas naudojant. Vienos švelniai kvepėjo jogurtu, kitos labiau priminė veido kremą. Kai kurios turi smulkių auksinių detalių, nusivalę kaukės likučius, jausitės kaip užsitepę kokių nors Guerlain perlų :)

Visą L’biotica produkciją jau rekomendavau ir savo mamai. Nors labai svarbu savo išvaizda rūpintis ir jaunesniame amžiuje, net jei pirmosios raukšlės dar tik nuo mimikų.

Nuoširdžiai rekomenduoju ir drąsiai sakau, kad pirksiu dar ne kartą. Vienos geriausių mano bandytų vienkartinių tokio tipo kaukių. Ir apskritai… Ar nežavi tokia idėja, jog, kol mes miegame, jos VEIKIA?

Galite įsigyti Euro vaistinėse, arba tiesioggrazi.lt.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus