Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Kerastase Chroma Captive

2016-09-30

kerastase

Labai smagu savaitgalį pradėti pasakojant apie gerus dalykus.

Jei dekoratyvinę kosmetiką naudojam ne visos, arba BEVEIK nenaudojam, plaukų priežiūros priemonių rastume kiekvienos namuose. Gražūs plaukai yra visų moterų siekiamybė.

Esu tikra, kad, kaip ir aš, išbandėte daugybę šampūnų. Tiek pigesnių, tiek brangių - tų vadinamų “kirpykliniais”. Ar išsirinkote saviškį, vienintelį ir nepamainomą?

Žinau, kad yra gerų pigesnių šampūnų, pati tokius kartais naudoju ir per daug nesiskundžiu, tačiau tobulais irgi nepavadinčiau. Iš brangesnių priemonių visada mėgau milk_shake su argano aliejumi, bet prisipažinsiu, kad šios firmos dalykėlius savo rankose laikiau jau seniai, galima sakyt, kad net pamiršau tą tikrąjį rezultatą ir visas savybes.

Kerastase Chroma Captive šampūną ir žvilgesio suteikiančią priemonę įsimylėjau po pačio pirmo panaudojimo. Mano nuomone, gaminiai per daug neišsiskiria nei savo pakuočių grožiu, ar patogumu, nei nuostabiu kvapu, ar kitais triukais, kuriuos mėgsta naudoti priemonių plaukams gamintojai. Viską čia lemia akivaizdus gaminių rezultatas juos panaudojus. Skirtumas, tarp prieš tai naudoto šampūno ir pastarojo, labai didelis.

Vien jau galvą plauti labai malonu, šampūnas gausiai putoja, plaukai visai nesivelia, lengva išskalauti. Dar neuždėjus jokio kondicionieriaus, plaukai jau jaučiasi sudrėkinti. Kai išsidžiovinu ir išsišukuoju, gaunu maksimumą, ko galėčiau norėti. BLIZGESĮ, LENGVĄ IŠŠUKAVIMĄ, PURUMĄ, PAKĖLIMĄ NUO ŠAKNŲ. Paprastai susiduriu su problema, kai priemonė siūlo tik labiau žvilgančius plaukus, arba tik suteikti daugiau apimties. O norisi to aukso vidurio, kad gaučiau ne vien spindesį, arba ne vien tik purumą - kas dažnai plaukus padaro kaip šiaudus ir tada jau dėk aliejuko kiek nori…

Didelį pliusą dar norėčiau uždėti šampūno skalsumui. Buteliukas įprastas, 250ml, tačiau užteks tikrai ilgesniam laikui, nei gali pasirodyti iš pradžių. Mano ilgiems plaukams reikia labai nedidelio kiekio, kad išputotų. Į delną išsispaudžiu dvigubai mažiau, nei kokio kito šampūno.

Dalykėlis, kuris napatiko, yra blizgesio suteikiančios priemonės, skirtos naudoti po šampūno, konsistencija. Labai skystas produktas, sunku neišpilstyti, kur nereikia, ir lygiai paskirstyti po plaukus. Priemonės buvo pilnas kamštukas, gana sunku drėgnomis rankomis užsukti. Kitą kartą rinkčiausi įprastą kondicionierių, arba kokią nors tirštesnę kaukę. Nors poveikiui priekaištų neturiu.

Žodžiu, šioms priemonėms skiriu daug aplodismentų. :) Tikrai nenoriu sugrįžti prie pigesnių šampūnų. Yra tik vienas kabliukas, kodėl kitą kartą pirksiu tos pačios firmos, bet jau kitos linijos produktus. Chroma Captive, kuriuos matote nuotraukoje, skirti dažytiems plaukams. Maniškiai natūralūs. Gaila, bet niekaip negaliu įvertinti tokio faktoriaus, kaip plaukų dažų/spalvos išlaikymas. Šiuos buteliukus palieku dažytoms gražuolėms, o pati pasistengsiu atsirinkti kitą sau tinkančią seriją.

Kad įsitikintumėt, apie kokį rezultatą ir akivaizdžius skirtumus kalbu, nors kartą imkit ir pabandykit Kerastase priemones, pagal savo plaukų tipą. Geriau vieną kartą pačiai pabandyti, nei dešimtį kartų paskaityti.

Jei kartais nerastumėte fizinės parduotuvės, priemonių galite įsigyti topbeauty.lt, ko gero, čia jos dar pigesnės, nei ten, kur verslininkams reikia susimokėti už savo salelės, ar parduotuvės nuomą :)

Produktus dažytiems plaukams rasite štai čia.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus