Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Diorskin Nude Air pudra

2016-10-03

diornudeairpowder

Sausa, veido blizgesį maskuojanti, makiažo priemones fiksuojanti, pudra yra reikalinga kiekvienai, makiažą naudojančiai moteriai.

Ja padengti veidą reikėtų iš karto, užsitepus maskuoklį ir skystą pudrą, kad viskas išliktų savo vietoje, nesubėgtų į raukšleles. Galiausiai, aš ją naudoju tam - kad geriau išsisklaidytų skaistalai, arba bronzinė pudra. Apskritai nesu mėgėja blizgaus dewy įvaizdžio, highlighter’į naudoju tik antakių linkiui ir skruostukams.

Kadangi tokia pudra man reikalinga KASDIENIAM NAUDOJIMUI, rinkausi lengvą, kad nesijaustų ant veido, jo neapkrautų. Priežastis, kodėl rinkausi BRANGESNĮ produktą, (ne ne, ne vien graži pakuotė), lygiai ta pati - žinojau, kad jį naudosiu kasdien. Ir aš nekalbu apie patį EFEKTĄ. Kalbu apie pliusus, kurių negauname iš pigesnių priemonių. Apie APSAUGĄ NUO SAULĖS, UŽTERŠTUMO, sudėtyje esančius VITAMINUS ir APRŪPINIMĄ DEGUONIMI. Jei galim savo veidui padėti, vietoj to, kad pakenktume, tai kodėl ne?

Pudra atkeliauja su atskiru kabuki šepetėliu, tačiau jo nenaudoju. Man jis šiek tiek per kietas - labai tankus (nors patys šėreliai minkšti, kaip ir visų Dior šepetėlių), paima per daug produkto, tada ir ant veido galutinis efektas nėra jau toks natūralus, tikrai matosi, kad panaudota sausa pudra. Tam prisitaikiau kelis kitus turimus makiažo teptukus.

Pati pudra išties lengva, nesijaučia ant veido. Nors, jei tepsite kelis sluoksnius, kelias minutes matysis, kol kažkokiu stebuklingu būdu prisitaikys prie odos.

Makiažą atnaujinti, blizgesį pamaskuoti, jei oda nėra sausa, reikia ne taip jau ir retai - kas kokias keturias, ar penkias valandas. Visos dienos tikrai neišlaiko. Nors man asmeniškai, maskuoklį paakiuose fiksuoja tobulai, visą dieną nesubėga į raukšleles, kurių, mano problematiškai plonoje odoje, yra labai ne mažai, nuo pat vaikystės (net galvoju užsipildyti haliuronu).

Na, o pakuotę, tikriausiai, taip pat reikia įvertinti? Jau nekalbant apie išvaizdą, pati metalinė dėžutė yra tvirtai bei patogiai užsidaranti. Nebandžiau :), bet jei iškristų ant žemės, spėju, kad taip lengvai nesubyrėtų.

Neturiu prie ko prikibti.

diornudeairpowder

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus