Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Paplepam apie kvepalus

2016-10-15

apiekvepalus

Labas, kaip laikotės? Šiandien noriu šiek tiek papliurpti apie kvepalus, būtų ypač smagu perskaityti ir Jūsų nuomonę, galbūt išgirsti patarimus… ?

Pirmiausia, labai smalsu, ar naudojate vieną kvapą, ar negalite atsispirti daugeliui aromatų ir kvepalus kolekcionuojate? Gal turite kelis pačius mylimiausius?

Aš esu iš tų moterų, kuri turi ne vieną kvepalų buteliuką. Sakyčiau, dėl to, jog vienintelis kvapas būtų per daug nuobodu… Bet tiesa tame, kad neturiu to kvapo, kuris man taip patiktų, jog būtų vienintelis ir nepakartojamas (tik savo vyrui tokius kvepalus suradau, alpstu iš pasitenkinimo juos kiekvieną kartą užuodus).

Turiu daug aromatų, kurie man tikrai LABAI patinka. Iš tos grupelės galėčiau išsirinkti ir LABIAUSIAI patinkančius. Bet jei kas paklaustų, ar jie man nepakeičiami? Tikrai ne.

Parduotuvėje skirtingi aromatai man apsuka galvą jau po kelių mėginimų. O ir sureagavę su oda - visu gražumu atsiskleidžia daug vėliau. :) Išsirinkti neįmanoma. Ką daryti?

Dabar turiu tik vieną planą chuliganą, kurį šiuo metu pareigingai vykdau, tik dar nedavė rezultatų. Laimė, turiu kelias saujas kvepalų mėginėlių ir lėkštelę (foto viršuje) miniatūrų. Kiekvieną rytą, atsitiktine tvarka, panaudoju vis naują aromatą, bandau jį užuosti ant drabužių, ant riešo. Galvoju, gal kažkas užkabins taip, kad nenorėsiu paleisti. Vieną kartą buvau arti tikslo, atrodė, kad GALBŪT tai tas aromatas, kurio ieškau, bet pasirodė, kad jo išties reikia stipriai ieškoti, tiesiogine žodžio prasme. Matyt, mėginėlis buvo vienas iš gautų seniausiai. Kvepalai limituoto leidimo, seniausiai nebėra parfumerijos parduotuvėse. Tik ebay neaiškių buteliukų dar galima surasti… Nepasisekė. O visi kiti mėginti aromatai buvo daugiau mažiau skaniai kvepiantys, bet ne tie, dėl kurių galima alpti.

Aš pasikvepinu, o tada vis galvoju - ar eičiau tais kvepalais išsipurškusi į pirmąjį pasimatymą su labai patinkančiu asmeniu. Tada vieni kvapai pasirodo per saldūs, kiti per aštrūs… Žodžiu, ne mano PARAŠAS.

Ieškau švelniai saldaus kvapo (Tokie kaip PRADA CANDY man šiek tiek per daug saldžiai kvepia), taikausi labiau į šiltus medienos aromatus. Kad nebūtų super intensyvūs, bet tiktų ir vakaro metui. Noriu kvapo, kuris būtų… kažkas tarp klasikinių gėlių aromatų, bei rytietiškų natų. Nebūtų tokio didelio populiarumo kaip Lady Million, La vie est Belle, ar Si, nes kvepėti, kaip daugelis, man nesinori. Gal turit ką parekomenduoti? :)

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus