Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Avon LIFE

2016-10-19

avonlife

Praėjusį kartą kalbėjom apie kvepalus, šį kartą temą konkretizuokim ir pasišnekėkim apie Avon LIFE… Ir apie ir apie pastarosios kompanijos aromatus apskritai. Man, kaip visada, labai įdomi ir Jūsų nuomonė.

Avon LIFE vyrišką, bei moterišką aromatus, specialiai Avon kompanijai, sukūrė Kenzō Takada. Todėl, jei esate kitų Kenzo kvepalų gerbėjai, tikriausiai, ir į LIFE turėtumėte atkreipti dėmesį. Ypač, kad Avon suteikia galimybę kvepalus įsigyti labai patrauklia kaina, o mums kiti gerai žinomi kvapai, pavyzdžiui Flower by Kenzo, kainuoja apie 60 eurų.

LIFE priskiriami gėlių/medienos kvapų kategorijai. Vyriškas aromatas gana gaivus, o štai moteriškas toks… šiltesnis, aštresnis. Tikrai nekvepia saldainiais, bet ir vasaros gaiva nepavadinčiau. Įsivaizduoju, kad tai vienas tų klasikinių kvapų, kuriuos prieš kelis dešimtmečius dėvėjo dauguma moterų, mūsų tetos ir mamos. Sakau taip todėl, kad užuodus moterišką LIFE aromatą, aš tikrai pajutau nostalgiją. Kvapas iš vaikystės, tik gerai negalėčiau pasakyti kas tiksliai juo dvelkdavo. Gausesnis kiekis puikiai tiktų vakarui, tačiau neprašausite ir pasikvepinę dienos metu. Žodžiu, rimtas aromatas moterims. Jaunai panelei tokių kvepalų nedovanočiau. Pati, būdama 26-erių, kvepinuosi.

Vyriškas aromtas, kaip jau sakiau, gana gaivus. Man net šiek tiek panašus į Hugo Boss kvepalus Hugo. Nors, mano manymu, primena ir ne vieną vyrišką aromatą iš tos pačios Avon kompanijos. Maniškis kvepinasi saldesniais tualetiniais/parfumuotais vandenim, tačiau ir pastaruoju LIFE retkarčiais pasipurškia. Tiek vyriškoji, tiek moteriškoji versijos, tikrai ilgai išsilaiko.

Apskritai visus Avon kvepalus aš galėčiau įvardinti KOKYBIŠKAIS. Kainos ir kokybės santykis yra kažkas tokio.

Žinot, mokyklos laikais, tarp 10-12 klasės, kvepinausi tik Little Black Dress aromatu. Aš iki šiol tą kvapą be galo mėgstu. Toks ‘nei per daug, nei per mažai’, sakyčiau, kad ITIN išskirtinis aromatas, kurio su niekuo nesupainiosi. Dėl tos pačios priežasties aš visada šį aromatą atpažįstų ant kitų jį dėvinčių moterų. Dėl tos pačios priežasties jo nebenaudoju, kai reikia peržengti namų slenkstį. Vadinkit mane kvaila, tačiau nenoriu, kad kitos damos mane užuodusios galėtų staiga įvardinti kvepalų pavadinimą, buteliuko išvaizdą, kainą… Noriu ko nors išskirtinesnio. Bet yra vienas BET:

Kadangi, kaip jau minėjau, man Little Black Dress labai labai patinka, jų atsisakyti nenoriu. Kai vienas buteliukas baigiasi, užsisakau kitą. Ir visada jais papurškiu miegamąjį, kad užmigčiau savo aromatingam, gerų prisiminimų debesėly.

Išties, tai bandžiau daugumą Avon aromatų. Mažiau populiariais, gal kiek vėliau sukurtais, sutikčiau kvepintis dažnai, įvairiomis progomis. Manau, kad Avon kvepalai kažkodėl tarp merginų nuvertinami. Visos nori tų brangių, tačiau žinokit, kad ir žemesnės kainos kvepalai gali skleisti gana prabangų aromatą! Reikia tuo naudotis.

Avon LIFE netapo, ko gero, kad ir netaps mano mylimiausiais, bet galiu juos rekomenduoti dėl savybių, kurias turi visi KOKYBIŠKI kvepalai. Tik aromtą teks patiems išsirinkti… :)

Nebijokit pas konsultantus užsisakyti mėginukų. Jie tikrai yra, ir tikrai galite drąsiai to prašyti. Žodžiu, kiekvieną aromatą ‘pasimatuokite’.

avonlife

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus