Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

eos rankų kremas

2016-10-21

eos

Žinot, girdėjau daug prastų atsiliepimų apie eos rankų kremus, tačiau pagalvojau, kad reikia įsitikinti savo kailiu. Pamačiau parduotuvėje, patraukė akį įpakavimas ir prigriebiau. Buvo žalsvos spalvos pakuotė (lyg ir agurkų kvapo), bei rožinė (vyšnių žiedų).

Pačio kremo, palyginus, nėra daug - 44ml (dažniausiai perku bent 75ml). Kaina 6-7€, priklausomai nuo prekybos vietos.

Pliusas turėtų būti tame, kad eos natūralūs ingredientai turėtų tikti ir alergiškai jautriai odai. Bent jau taip teigia pats gamintojas. Nors žmonės, kurie išmano kosmetikos sudėtines dalis, sako priešingai. Rašo, kad kaip tik gali dirginti odą. (?)

Gamintojas dar pažada, kad kremas greitai susigers į odą. Ir tikrai! Dar besitrinant kremą į rankas, vietomis jos jau būna patogiai sausos, nereikia bijoti, kad susitepsime, arba bus nemalonu liesti daiktus. Oda palieka itin švelni, malonus pojūtis… Tik labai trumpas. :)

Esmė tame, kad šis kremas nedrėkina odos taip stipriai kaip norėčiau. Taip, jame yra natūralių ingredientų, kurie gerai pamaitiną odą, rašo, kad net saugo ją nuo šalčio, tačiau man labai trūksta drėkinimo.

Jei jūsų rankų oda yra sveika, nesiskundžiate nemaloniu sausumo pojūčiu, galvoju, kad šis produktas jums tikrai patiktų. Mano plaštakos 90% laiko būna ko ne suskeldėjusios, tarpupirščius net skauda, jie dažnai šerpetoja. Žodžiu, paprastas rankų kremas, toks kaip pastarasis eos, man rudens metui nelabai tinka. Nebent tepčiausi, kad 15 minučių, kai įprastai rankų kremą naudoju maždaug kas 2 valandas, kartais kiek dažniau. O iš kitos pusės, jei taip dažnai jį naudočiau, tai pabaigčiau per 1-2 dienas. Hmmm…

Ir aš vistiek negaliu “nurašyti” šio produkto, nes man jis paprasčiausiai patinka. :) Mane žavi išskirtinis pakuotės dizainas, lengvas malonus kvapas, jausmas, iškart pasitepus rankas, taip pat ir greitas susigėrimas į odą.

Aš mielai nusipirksiu dar kelias, skirtingų kvapų, pakuotes, ir įsimesiu jas į savo rankines. Kad galėčiau panaudoti “jeigu ką”. O gydysiu rankas stipresnėmis, tam paskirtomis, priemonėmis.

Dabar būtų taip įdomu išmėginti eos kūno losjonus…

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus