Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

Beauty Drop

2016-10-27

rasabeautydrop

Panaudojus Rasa Beauty Drop kremus, pasidariau sau išvadą :), kad produktai yra puikus biudžetinis variantas… jeigu oda neturi didelių problemų, yra NORMALAUS tipo.

Tiek veido kremai, tiek ir kremas skirtas akių sričiai, drėkina ir maitina. Super patogi pakuotė. Daugiau mažiau daro, ką pažada, bet visur yra kokių nors BET. :)

Šiltesniu metu mano oda patepta šiais kremais jautėsi labai patogiai. Nemačiau jokio skirtumo savo odos atžvilgiu išnaudojusi pakuotes. Tai yra - odos būklė nepakito, ji nepaskaistėjo, nepagražėjo. Tačiau tai visada buvo mano saugusis variantas, kai žinojau, jog užsitepusi kremus nejausiu nei tempimo jausmo, nei riebaluotos odos įspūdžio ir taip toliau… Buvau visiškai šiais produktais patenkinta.

Rudenį Beauty Drop kremus įsigyjau dar kartą. Bėda tame, kad mano oda šaltu metu ėmė ir išsausėjo! Dabar šių kremų priežiūros man ėmė nebeužtekti. Pasitepu ir jaučiu, kad šiek tiek traukia odą. Norisi prisitepti kokios nors papildamos drėkinamos priemonės. Tas pats ir su paakių, ir su veido kremais.

Žodžiu… Gaminių kaina yra tikrai prieinama (kiekvienas produktas apie 7eur), manau, kad kainos ir kokybės santykis yra geras. Bet jokiu būdų nesitikėkite stebuklų ir nebandykite išspręsti su jais kokių nors odos problemų. Siūlau juos rinktis tik tuo atveju, jei odos būklė yra tikrai gera. Nepirkite, jei skundžiatės riebia, mišria, arba sausoka oda.

Aš juos planuoju atsidėti, ir žiemai paieškoti ko nors “stipresnio”, tačiau, jei atėjus šiltiems orams odos būklė kiek pasitaisys, su mielu noru vėl šias priemones išsitrauksiu be jokių didelių dvejonių.

Tai toks trumpas mano verdiktas. Gal padės apsispręsti, ar verta pirkti.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus