Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

The Balm Instain - swiss dot

2016-10-28

thebalm

Pačios The Balm kosmetikos jau neliaupsinsiu, tai ne kartą iš manęs girdėjote, o kosmetikos priemonės Lietuvoje pasidarė gana populiarios. Atrodo, kad daugelis jau žino gerą The Balm reputaciją. Jei pakuotės skonio reikalas, tai bent patys produktai, drįstu sakyti, kad niekada nenuvila savo kokybe. Tereikia pasirinkti jų atspalvius, efektą. Žinoti, kokio rezultato norime.

Kalbant apie INSTAIN ilgai išliekančius skaistalus swiss dot, reikėtų žinoti, kad jie laaabai stipriai pigmentuoti ir praktiškai nepajudinami iš vietos jau užtepus. Todėl skruostus reikia dengti minkštu makiažo šepetėliu, liaudiškai tariant - lengva ranka, gerai patikrinus, ar ant šepetuko nėra produkto pertekliaus. Mano galva, tai didelis pliusas.

INSTAIN patiks visoms, kurios nori išlikti gražios iki pat vakaro. Pati esu susidūrusi su skaistalais, kurie, regis, išgaruoja per kelias valandas. Stengiuosi savo veido neliesti ir nesiramstyti rankomis, tačiau noriu nenoriu, kartais pastebiu, kad taip darau. Nei odai, nei makiažui tai ne į naudą. Nesakau, kad nuo šiol galima savo veidą čiupinėti, tačiau pastarieji skaistalai tikrai išlieka nepaisant nieko. Nusivalysite juos makiažo valikliu, bet ne brūkštelėję rankomis.

Geras dalykas tas, kad skaistalams nesvarbus makiažo pagrindas. Nesvarbu ar naudosite lengvą BB, CC kremą, ar tirštesnę pudrą. Spalvos intensyvumas nenuvils.

Atspalvis swiss dot, sakyčiau, šiltas. Daugiau koralinis/persikinis. Jei tokius tonus mėgstate, čiupkit ilgai nesvarstę, nes skaistalai tikrai kokybiški.

Jei kartais kiltų abejonių dėl kartoninės pakuotės, nesibaiminkit. Ji tvirta ir kokybiška. Jei netyčia pamestumėte produktą iš rankų, žinokit, minkščiau kristų. :) Galvoju, kad didesnė tikimybė, jog liktų sveikas, nei kad subyrėtų.

thebalm

Kas kažkiek išmanot sudėtį ir ja domitės, turėtumėt žinoti, kad The Balm savo produktuose nenaudoja jokių parabenų, vadinasi, visi konservantai yra natūralūs. Aš dėl tokių dalykų niekada per daug nepergyvenau, tikiuosi, kad per gyvenimą jų nesunaudosiu tiek, kad pajausčiau kokią nors žalą, tačiau tokiais kosmetikos gamintojų privalumais visada džiaugiuosi.

Dar džiaugiuosi, kad kompanija netestuoja savo produktų ant gyvūnų.

thebalm

Dėžutėje yra 5,5g produkto, kas yra gana vidutiniškas kiekis. Paprastai skaistalų pakuotė svyruoja tarp 4-8 gramų. Tikiuosi, kad naudosis skalsiai. Tiesą sakant, nesu turėjusi skaistalų, kuriuos būčiau išnaudojusi, kaip manyčiau, per greitai. Tokių produktų man užtenka ilgam.

thebalm

thebalm

Nuotraukoje viršuje, produktą užtepiau tiesiog pirštu. Nuotraukoje apačioje bandžiau viską išsklaidyti šepetėliu, tada dar patryniau ranka, norėjau pažiūrėti kaip gerai sklaidosi. Žinokit, užtepus storą sluoksnį produkto, jis sklaidosi sunkokai, tačiau tolygiai. ‘Nenueina’ dėmėmis.

thebalm

Skaistalus, šiuo metu labai gera kaina, galite įsigyti dijora.lt parduotuvėje. Būtent šio atspalvio daugiau niekur, elektroninėse parduotuvėse, neteko matyti. Gal kada atsiras…

thebalm

Kuo toliau, tuo labiau pastebiu, kad man itin patinka amerikiečių gaminama kosmetika. Tiek dekoratyvinė, tiek ir odos, plaukų priežiūros.

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus