Gabrielės Blogas
dalykėliai.lt

cover & conceal

2016-11-06

makeuprevolution

Baiginėdama savo maskuoklius, susimąsčiau, gal pabandyti ką nors naujo? Kol dar buvau nespėjusi atlikti savo paieškų su atsiliepimais internete, vaikščiojau Eurokos, ir už akių užkliuvo Mekeup Revoluton London maskuoklių paletė. Apie pastarąją kosmetikos firmą esu susidariusi labai gerą nuomonę, todėl per daug nesvarstydama nusipirkau. Kai visos paletės kaina apie 10 eurų, tai, atrodė, ką čia ir svarstyti.

Labai norėjau, kad ji man patiktų. Jei rezultatas gaudavos prastas, pirmiausia kaltinau save, galvojau, pabandysiu kitą naudojimo būdą. Ko tik nemėginau… Na, niekaip nepavyko susidraugauti pagal paskirtį.

Pats produktas gana riebus, tirštas. Pačią konsistenciją lengvai galima palyginti su Bobbi Brown kreminiais, arba MAC Studio Finish maskuokliais, tik kad rezultatas labai skirtingas. Atrodo, kad brangesnės kompanijos savo produktus sukūrė labai lengvai naudojamus, o Makeup Revolution… Asmeniškai man - paslaptis. :)

Produkto labai lengva padauginti, siaubingai išryškina poras, ypač naudojant didesniam plotui. Net fiksuojant sausa pudra, blizgesys išlenda kas kokią valandą.

Jei kalbėsim apie mažiukus plotus, raudonas dėmeles, ar spuogelius, tai tiesiog nežinau kaip priemonę aplikuoti, kad ji neslankiotų, nenusitrintų. Bandžiau dėti PRIEŠ kreminę pudrą, bandžiau PO. Bandžiau net kaip paskutinį žingsnį PO pudros, kuri skirta užfiksuoti makiažą (galvojau, o gal, velnias čia žino…). Mėginau maskuokliu spuogelius dengti keliais skirtingais makiažo šepetėliais, pirštais, sausa ir drėgna kempinėlėmis. Meginau ir sklaidyti, ir įtapšnoti. Nu MAN NIEKAIP NEPAVYKO užmaskuoti visokių netobulumų. :) Vienaip ar kitaip, visi trūkumai išlįsdavo makiažo gale. Tada imdavau savo įprastus maskuoklius ir jais viską užbaigdavau.

Galvoju, gal tiktų merginoms, kurios turi beveik tobulą odą. :)) Na, kad būtų galima naudoti vos vos Cover & Conceal spalvytės, kažkokiems nedideliems odos atspalvių skirtumams išlygint. Kitaip net nežinau…

Pirkau paletę, skirtą šviesaus ir vidutinio tamsumo odai. Gaila, kad pardavime nebuvo tamsesnės paletės, nes atradau, kad paskutinė spalva, kuri yra maniškiame rinkinuky, ideliai tinka pakontūruoti skruostikauliams. Imu nedidelį kiekį pirštu ir labai lengvai produktą prasklaidau drėgna real techniques kempinėle. Atrodo itin natūraliai, beveik ir nesimato, bet jei pasikontūruoju vieną skruostą, o kito ne, tai matyti šioks toks skirtumas. Tomis dienomis, kai noriu atrodyt natūraliai, ar pasidaryti tą vadinamą NO MAKEUP MAKEUP LOOK, tai šis maskuoklis, liaudiškai tariant, sueina. :) Tik neišsiaiškinau ką daryt su kitom spalvom, nes kaip jau minėjau - didesnis kiekis išryškina poras.

Jei dabar prieš mane sėdėtų grupelė draugių ir klaustų, ar ir joms verta įsigyti šią paletę, sakyčiau TIKRAI NE.

Nors neatmetu galimybės, kad aš kažko apie šį produktą nesupratau. Man taip patinka Makeup Revolution London, negaliu patikėt, jog kažkas iš jų produkcijos gali taip… kaip čia gražiai parašyti… neveikti (?)

makeuprevolution

makeuprevolution

makeuprevolution

Su meile, Gabrielė

comments powered by Disqus